Vostok Europe powstało w 2003 roku za sprawą połączenia sił dwóch ambitnych marek. Jak się okazało założycielom zależało na tym samym, czyli na tworzeniu najlepszych i światowej klasy zegarków, które będą prezentowały niezaprzeczalną jakość. Vostok Europe już chwilę po założeniu współpracy pojawiło się na targach w Baselworld, co okazało się rewelacyjnym początkiem. Od tego wydarzenia litewska marka weszła na rynek zegarmistrzowski z przytupem, szybko zyskała rozgłos i zaczęła piąć się w górę.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Męskie Vostok Europe

W sklepie Fabryka Zegarków stawiamy na zadowolenie klienta na każdej płaszczyźnie. Męskie zegarki kojarzą się przede wszystkim z masywną budową i wieloma funkcjami. Takie modele można znaleźć wśród kolekcji od Vostok Europe. Marka, która powstała w 2003 roku dzięki połączeniu sił dwóch firm tworzy zegarki na najwyższym poziomie. Litewska firma za sprawą swojego zamiłowania do wysokiej jakości bardzo szybko weszła na rynek zegarmistrzowski i usłyszał o niej cały Świat.

Z czego słynie Vostok Europe?

Marka Vostok Europe słynie z produkcji najwyższej jakości zegarków męskich. Firma poprzez swoje modele prezentuje wszystko, czego potrzebuje ponadczasowy mężczyzna. Zamiłowanie do sportów nakierowało twórców na tworzenie zegarków dostosowanych do wymagających warunków w połączeniu z ciekawym designem. Wyposażenie w sportową funkcjonalność, wyróżniające się elementy, wielkość dostosowana do męskiego nadgarstka i wysoka wodoszczelność. Oczywiście nie mogło się obejść bez modeli dla miłośników elegancji, które także zachwycają każdym detalem.

Męskie zegarki Vostok Europe - propozycja dla prawdziwego twardziela

Spośród wszystkich kolekcji, jakie znajdują się w ofercie marki Vostok Europe warto przedstawić kilka konkretnych serii, które w zawrotnym tempie zyskały rozgłos na całym Świecie. Na pierwsze wyróżnienie zasługuje kolekcja Anchar, która zachwyciła ​​litewskiego zawodnika Gintautasa Igarisa. To właśnie na jego nadgarstku zegarek z serii Anchar wystartował w Rajdzie Dakar. Limitowana edycja, która upamiętnia wybudowanie i oddanie do czynnej służby łodzi nuklearnej USS Nautilus, czyli kolekcja Submarine. Zegarki zachwycają wysoką wodoszczelnością idealną dla fanów nurkowania i designem, który przypodoba się osobom zainteresowanym tematyką marynarki wojennej. No i nie mogłoby się obejść bez kultowej serii Almaz Space Station, która powstała w edycji limitowanej i nawiązuje do światowych dokonań inżynieryjnych.

Sklep z zegarkami męskimi Vostok Europe w Warszawie

Nie sposób wymienić wszystkie kolekcje, a jednak każda z nich prezentuje nie tylko niezwykłą historię, ale także imponującą jakość. Wykonanie na najwyższym poziomie, dbałość o każdy detal i precyzja to coś, co sprawdzi się na męskim nadgarstku. Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z zegarkami Vostok Europe koniecznie zajrzyj na naszą stronę fabrykazegarków.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie!