Firma Xicorr została założona w 2012 roku. Ta oryginalna polska marka stworzyła swoją nazwę, modyfikując słowo „sikor”, będące potocznym określeniem na zegarek. Jedną z pierwszych kolekcji Xicorr była seria sportowych zegarków Xicorr Circle - modeli idealnie podkreślających codzienne stylizacje.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij

Zegarki Xicorr

 1. Zegarek męski Xicorr spark WHite Zegarek męski Xicorr spark WHite
  Darmowa dostawa 24H
  1 699,00 zł

  Xicorr spark WHite X0711

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Xicorr MISTRAL BKg Zegarek męski Xicorr MISTRAL BKg
  Darmowa dostawa 24H
  1 699,00 zł

  Xicorr MISTRAL BKg X0604

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Xicorr MISTRAL BX Zegarek męski Xicorr MISTRAL BX
  Darmowa dostawa 24H
  1 699,00 zł

  Xicorr MISTRAL BX X0621

  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek męski Xicorr MISTRAL BKy Zegarek męski Xicorr MISTRAL BKy
  Darmowa dostawa 24H
  1 699,00 zł

  Xicorr MISTRAL BKy X0603

  Darmowa dostawa 24H

Mechaniczne i automatyczne zegarki Xicorr można śmiało opisać sformułowaniem „made in Poland” - pomimo sprowadzania części z zagranicy, są one składane wyłącznie w Polsce. W przyszłości manufaktura zegarków Xicorr planuje kupować elementy niemal wyłącznie u lokalnych dystrybutorów oraz produkować je samodzielnie. Kolejnym celem marki jest stworzenie własnego mechanizmu, który napędzałby jej wyjątkowe urządzenia.

Zegarki Xicorr - inspirowane legendami motoryzacji

Markę Xicorr wyróżnia stworzenie kilku kolekcji inspirowanych legendami polskiej motoryzacji. Absolutnym bestsellerem jest seria M20 - wygląd należących do niej modeli jest nawiązaniem do samochodu FSO Warszawa M20. Są one dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, posiadają koronkę w kształcie opony, datownik przypominający licznik kilometrów oraz rozmieszczone na tarczy śruby. Zostały docenione na Łódź Design Festival w 2013 roku, gdzie zdobyły prestiżową nagrodę must!have.

Innymi liniami zegarków Xicorr są Syrena Sport, MISTRAL i 200, będące upamiętnieniem takich samochodowych klasyków, jak Syrena Sport, Polonez MISTRAL i Warszawa 200 (M20.57). Godną zauważenia kolekcją jest też F125p Akropolis - jej powstanie poprzedził przeprowadzony na Facebooku konkurs na projekt zegarka, który odnosiłby się do Polskiego Fiata 125p. Jakiś czas później, z okazji 45 rocznicy 20. Rajdu Akropolu, Xicorr wypuścił na rynek również edycję limitowaną F125p Akropolis Limited Edition.

Zegarek Xicorr również dla nurków

W ofercie zegarków Xicorr znaleźć można również kolekcję przeznaczoną dla nurków i innych miłośników sportów wodnych. Jest nią Xicorr Garfish - której nazwa została wzięta od nazwy ryby żyjącej w wodach Oceanu Atlantyckiego i Bałtyku. Należące do tej serii modele są w pełni wodoszczelne (1000 m/100 ATM), a ich czytelne tarcze wyposażono w datownik i przykryto sprawdzonym szkłem szafirowym z powłoką antyrefleksyjną.

Zegarkom Xicorr Garfish nie zagrożą nawet najgłębsze zanurzenia pod wodą. To wytrzymałe, funkcjonalne i ciekawe wizualnie urządzenia, testowane przez zawodowych nurków. Z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi tego wyjątkowego sportu.

Sklep z zegarkami Xicorr w Warszawie

Zegarki Xicorr to modele chętnie kupowane przez Klientów - można przeczytać i usłyszeć wiele pozytywnych opinii na ich temat. Wszystko dzięki precyzji wykonania, jakości użytych materiałów i pasji, jaką wykwalifikowani pracownicy wkładają w ich złożenie. Szukasz zegarka, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i posłuży Ci przez wiele kolejnych lat? Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep z zegarkami Xicorr w Warszawie i zakup swój wymarzony model.