Każde wnętrze jest jeszcze przyjemniejsze dla osób w nim przebywających, jeżeli jest odpowiednio ozdobione. Poza meblami pokój zawsze jest ciekawszy i bardziej przytulny, jeżeli znajdują się w nim wyjątkowe ozdoby, takie jak dywany, zasłony, obrazy lub niewielkie akcesoria: na przykład zegar ścienny, który jest idealnie dopasowany do klimatu całego pomieszczenia.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Marka
Szkiełko
Rodzaj produktu
Rodzaj
Wysyłka w 24h
Tarcza - kolor
Cena [zł]
-

Budziki I Zegary

 1. Zegar ścienny Junghans Max bill Zegar ścienny Junghans Max bill
  Darmowa dostawa 24H
  -10%
  1 360,00 zł 1 224,00 zł

  Junghans max bill 374/7003.00

  Darmowa dostawa 24H
 2. Budzik Seiko Budzik Seiko
  Darmowa dostawa
  -30%
  389,00 zł 272,00 zł

  Seiko Seiko Alarm clock QHK045K

  Darmowa dostawa
 3. Budzik Seiko Budzik Seiko
  Darmowa dostawa
  -30%
  389,00 zł 272,00 zł

  Seiko Seiko Alarm clock QHK045S

  Darmowa dostawa
 4. Budzik Seiko Budzik Seiko
  Darmowa dostawa
  -33%
  209,00 zł 140,00 zł

  Seiko Seiko Alarm clock QHK047K

  Darmowa dostawa

Nie mniej istotne są budziki, dzięki którym w dzisiejszych czasach nie musimy wprowadzać telefonów komórkowych do naszych sypialni. Teraz mamy pewność, że zdążymy do pracy bez konieczności naświetlania się niebieskim światłem. Co więcej, budzik lub zegar ścienny stanowi niebagatelną ozdobę pokoju, dlatego musi on być dopasowany nie tylko do ogólnego wystroju, ale także osobowości mieszkańców danego pomieszczenia.

Budziki i zegary ścienne - niepodważalna ozdoba każdego wnętrza

Zarówno zegar ścienny jak i budzik informują o aktualnej godzinie, co jest podstawową funkcją tych urządzeń. Jako że są one uzupełnieniem wystroju pokoju muszą idealnie pasować do pozostałych elementów wystroju, bez względu na charakter danego wnętrza. Dlatego bardzo istotną kwestią jest ich wygląd zewnętrzny, który powinien odpowiadać estetyce pozostałych przedmiotów, takich jak meble lub inne ozdoby. Zegary ścienne oraz budziki są wyposażone w mechanizmy kwarcowe, dzięki czemu właściciel nie musi zajmować się pracą urządzenia przez wiele lat. To zegar ma mu służyć, nie odwrotnie.

Budzik - nieodzowna część każdej sypialni

Budzik jest urządzeniem dużo bardziej praktycznym, dlatego tak dobrze sprawdza się on w sypialni. Estetyka jest istotna, ale w przypadku tych produktów nie jest ona kluczowa. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór budzików, które poza gwarancją, że wstaniesz o odpowiedniej porze spełnią Twoje oczekiwania w zakresie wyglądu zewnętrznego i dopasowania do Twojej sypialni.

Zegarek ścienny, czyli uniwersalny dodatek do domu

Kwestia ta jest zdecydowanie bardziej istotna w przypadku zegarów ściennych, które sprawdzają się praktycznie we wszystkich domowych pomieszczeniach. Tu wartość estetyczna jest szczególnie istotna przez konieczność dopasowania urządzenia do pozostałych elementów Twojego wystroju. W naszym sklepie znajduje się szeroka oferta rozmaitych zegarów ściennych, spośród których z pewnością znajdziesz ten, który idealnie pasuje do Twojego domu.