AKCESORIA SUUNTO

AKCESORIA SUUNTO

Zegarki Suunto słyną ze swoich niezwykłych funkcji oraz możliwości niemal nieograniczonego wsparcia każdego sportowca. Wszystko to zawdzięcza chirurgicznej wręcz dokładności inżynierów Suunto, czuwających nad prawidłowym montażem tych zaawansowanych urządzeń. Jednak bez pewnych elementów nie miałyby prawa działać lub nie byłyby równie efektywne. Chodzi oczywiście o akcesoria Suunto, bez których trudno obejść się podczas korzystania ze smartwatchy.

 

Wybierz akcesoria do zegarków Suunto

 

Bez odpowiednich dodatków do zegarków Suunto, nie odkryją przed Tobą pełni swoich możliwości. Podstawowym sprzętem, w który zawsze trzeba się zaopatrzyć, jest ładowarka Suunto – bez niej korzystanie z zegarka będzie niemożliwe. Oczywiście jest dołączana do każdego zegarka, ale warto posiadać jedną w zapasie, aby uniknąć nieprzyjemnej sytuacji, w której zostajemy bez możliwości ładowania smartfona będąc w nowym miejscu lub podczas nieprzewidzianej awarii pierwszej ładowarki.

A może często wyjeżdżasz za granicę do miejsc, w których obowiązują inne standardy wtyczek elektrycznych? Aby nie dać się zaskoczyć, zdecyduj się na ładowarkę Suunto z adapterami, które pozwolą Ci na ładowanie Twojego smartwatcha w dowolnym miejscu na świecie.

 

Biegaj z Suunto w spersonalizowanym pasie HR!

 

Możliwości zegarków Suunto, w szczególności nowszych kolekcji, są niemal nieograniczone! Podobnie jak ich kolorystyka – dzięki szerokiej palecie barw oraz interesującym detalom, takim jak różniący się kolorem bezel, możesz na wiele sposobów dobierać najlepszy dla Ciebie wariant kolorystyczny zegarka Suunto. Jednak to nie wszystko – do wielu serii Suunto dołączany jest także specjalny pas HR, mający za zadanie mierzenie tętna na klatce piersiowej, co sprawdza się jako dużo bardziej dokładne rozwiązanie niż pomiar nadgarstkowy. Teraz kolor pasa możesz wybrać Ty! Dzięki kilku wariantom kolorystycznym, możesz wybrać Twój ulubiony i biegać z dużo większą satysfakcją.

 

Paski do smartwatcha Suunto – dopasuj kolor do Ciebie!

 

Paski do pasów HR to jedno, a paski do samych smartwatchy – drugie. Bieganie z Suunto nigdy jeszcze nie było tak przyjemne; dzięki świadomości, że możesz dopasować kolory do własnych upodobań, codzienne treningi będą dużo bardziej sympatyczne. Możesz zrobić to na jeszcze jeden sposób – dobierając dodatkowy pasek do smartwatcha. W zależności od serii otrzymasz różne typy pasków, ale zasada pozostaje ta sama – wybranie Twojego ulubionego koloru.

 

Zegarki sportowe Suunto – zdecydowanie warto

 

Decydując się na sportowy zegarek Suunto, zdobywasz nie tylko sam zegarek i pomoc w treningu, ale niezawodne centrum dowodzenia, które wspomoże Cię w codziennych czynnościach a jednocześnie zadba o Twoje zdrowie dzięki stałej kontroli Twojego tętna. Wypróbuj zegarki Suunto oraz liczne akcesoria Suunto i sprawdź, jak zmieni się Twoje życie!

77 Akcesoria Suunto gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 77 modeli - cena od 109 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

77 produkt(ów)

77 produkt(ów)