ZEGARKI DAMSKIE SEKONDA

ZEGARKI DAMSKIE SEKONDA

Sekonda to marka, która choć jeszcze nieznana w Polsce, od prawie 50 lat podbija serca Brytyjczyków. Zegarki przyciągają wysoką jakością wykonania, elegancją oraz przystępną ceną, która sprawia, że na produkt tej marki może pozwolić sobie wielu z nas!

 

Historia zegarków Sekonda

 

Historia zegarków Sekonda sięga lat 60. ubiegłego wieku, kiedy to brytyjska manufaktura zaczęła produkować zegarki, które swoje początki pamiętają jeszcze jako mechaniczne modele produkowane w Rosji. Wiele wprowadzonych innowacji oraz efektywna kampania reklamowa sprawiły, że w roku 1978 Sekonda sprzedała aż milion egzemplarzy w ciągu jednego roku! Robi wrażenie, prawda?

 

Sekonda - założenia marki

 

W 1991 roku Sekonda zapoczątkowała swoją Inicjatywę Jakości, tj. zespół zasad, którymi postanowiono kierować się przy produkcji zegarków. Przy produkcji postanowiono używać tylko najlepszych jakościowo mechanizmów, poddawać je dokładnym i ścisłym testom, jak również wyczerpującej kontroli jakości. Nie zapomniano także o wsparciu i serwisie po zakupie zegarka.

 

Najwyższej jakości materiały - zegarki Sekonda

 

Do stworzenia zegarków Sekonda, zdecydowano się na użycie najwyższej jakości materiałów. Dlatego też, w wybranych modelach, odnaleźć można skórzane paski, stalowe bransolety oraz antyalergiczne koperty wykonane z hipoalergicznej stali szlachetnej. Wszystko to gwarantuje niezwykły komfort noszenia oraz brak obtarć i reakcji alergicznych.

16 Zegarków Damskich Sekonda gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 16 modeli - cena od 189 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

16 produkt(ów)

16 produkt(ów)