ZEGARKI DAMSKIE ZEPPELIN

ZEGARKI DAMSKIE ZEPPELIN

Damskie zegarki Zeppelin od zawsze cieszyły się ogromna popularnością wśród pasjonatów zegarmistrzostwa ze względu na perfekcję wykonania oraz precyzję działania. Swoim stylem nawiązują one do tradycyjnych czasomierzy, które towarzyszyły ludziom w okresie międzywojennym. Był to też czas, kiedy na niebie królowały wodorowe kolosy – aerostaty spod znaku Zeppelin. Za produkcję damskich zegarków Zeppelin odpowiada firma POINTtec, znana do tej pory z wytwarzania okolicznościowych zegarków dla różnych znanych koncernów. W 2000 roku odkupiła ona prawa do używania nazwy Zeppelin od Luftschiffbau, co zaowocowało stworzeniem znanych i cenionych czasomierzy.

 

Damskie zegarki Zeppelin, podobnie jak miało to miejsce w przypadku męskich modeli, powielają konstrukcje analogowych czasomierzy poprzedniej epoki. Są to zarówno znakomite egzemplarze wyposażone w kwarcowe mechanizmy, zasilane baterią, jak i modele mechaniczne z automatycznym naciągiem. Koperty zegarków zostały wykonane ze stali szlachetnej, a szkiełka pokryto materiałem mineralnym. W przypadku damskich czasomierzy paski wytworzono z wygodnej w noszeniu skóry naturalnej.

 

W sklepie Fabryka Zegarków można znaleźć cztery kolekcje, dostosowane do kobiecego gustu:

-       Viktoria Luise – linia powstała dla uczczenia pamięci księżniczki Wiktorii, jedynej córki ostatniego cesarza niemieckiego Wilhelma II. Florystyczne akcenty tarczy oraz delikatność formy ma za zadanie przypomnieć o niespotykanej urodzie księżniczki.

-       Princess of the Sky – seria automatycznych zegarków, mających imitować damskie czasomierze kieszonkowe z lat 20 – tych XX wieku. Zegarki te posiadają całkowicie przezroczystą kopertę, dzięki czemu można spojrzeć na skomplikowane i precyzyjne odmierzanie czasu.

-       Nordstern – de facto są to mniejsze odpowiedniki męskich czasomierzy Zeppelin.

 

Nasz sklep internetowy z zegarkami Zeppelin – Fabryka Zegarków – jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie produkty Zeppelin zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowania.

16 Zegarków Damskich Zeppelin gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 16 modeli - cena od 748 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY

16 produkt(ów)

16 produkt(ów)