Zegarek dla nurka projektowany jest z myślą o najbardziej wymagających sytuacjach. Aktywni miłośnicy sportów wodnych wymagają od zegarka diver największej wodoszczelności, ale również wykorzystania najlepszych materiałów. Z pomocą przychodzą tutaj zegarki Doxa SUB. Sprawdź zaawansowane zegarki dla nurków marki Doxa SUB!

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Doxa SUB

Wodne przygody to bardzo wymagająca aktywność. Nic więc dziwnego, że miłośnicy sportów wodnych szukają zaawansowanych akcesoriów, które pomogą w bezpiecznym uprawianiu tych sportów. Doxa SUB to szwajcarskie zegarki niepodważalnej jakości, które zostały zaprojektowane specjalnie dla fanów nurkowania. Dla Doxa SUB największe głębiny nie stanowią wyzwania. Sprawdź sam!

Doxa SUB - zegarek dla nurka klasy Swiss Made

Doxa SUB to profesjonalne zegarki diver dla prawdziwych miłośników wszelkich sportów wodnych. Najwyższa wodoszczelność sięgająca od 600 a aż 1500 m to tylko jedna z wielu cech wyróżniających modele tej marki. Każdy z nich wyposażono w obrotowy bezel, który pozwala na mierzenie czasu spędzonego pod wodą. Producent opracował również system kalkulacji czasu nurkowania bez przystanków dekompresyjnych.

Wodne przygody z zegarkiem Doxa SUB

Znamy już najważniejsze funkcje zegarków Doxa SUB, więc czas na design. Modele tej marki produkowane są ze stali szlachetnej 316L lub tytanu najwyższej jakości. Zegarek dla nurka musi idealnie dopasowywać się do nadgarstka jego właściciela. Zarówno bransolety, jak i gumowe paski skonstruowano specjalnie z uwzględnieniem kombinezonu do nurkowania. Zegarki Doxa SUB to hołd dla pierwszego zegarka dla nurków wyposażonego w zawór helowy - SUB 300T Conquistador.

Doxa SUB - Zegarki diver premium

Zegarki Doxa SUB skonstruowane są z myślą o wszystkich miłośnikach wodnych przygód, szukających jednocześnie szwajcarskiego zegarka klasy premium. Oryginalny, profesjonalny design zegarków przyciąga wzrok, a funkcje doskonale spiszą się podczas sportów wodnych. Zapoznaj się z ofertą profesjonalnych zegarków Doxa SUB i wybierz model najlepiej dostosowany do twoich potrzeb!

Zegarki Doxa SUB dostępne w sklepie stacjonarnym w Warszawie

Doxa SUB to szwajcarskie zegarki skonstruowany specjalnie dla miłośników nurkowania. Nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie i wybierz swój wymarzony model tej marki. Jeszcze dziś odwiedź nasz sklep lub stronę internetową Fabrykazegarków.pl i sprawdź zegarki Doxa SUB.

Oryginalne zegarki Doxa SUB w najlepszych cenach

Sklep Fabryka Zegarków jest autoryzowanym sprzedawcą marki Doxa SUB. Odwiedź sklep stacjonarny lub internetowy Fabryka Zegarków, w którym wybierzesz najlepszy model tej marki.