Bezpieczne Zakupy Fabryka Zegarków

Bezpieczne Zakupy

Rzetelna Firma Fabryka Zegarków

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Jako potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu internetowego Fabrykegarkow.pl uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawany na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma.


 

Gwarantowana autentyczność zegarków

Sklep Fabrykazegarkow.pl jest Autoryzowanym Sprzedawcą zegarków wszystkich oferowanych marek. Oznacza to, że kupując w naszym sklepie mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony zegarek jest nowy, oryginalny i posiada pełne wsparcie producenta i jego serwisu na terenie Polski.


 

Bezpieczeństwo dostarczenia towaru

Dzięki nawiązaniu współpracy z jedną z największych europejskich firm kurierskich - UPS jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług włączając w to bezpieczeństwo zakupionego towaru w transporcie. Każda wysłana przez nas paczka ubezpieczona jest na kwotę powyżej 5000zł (w zależności od wartości zakupionego zegarka).
Za bezpieczeństwo dostaw naszych paczek odpowiada również uznana firma paczkomaty InPost.


Sposoby płatności Fabryka Zegarków

Bezpieczeństwo płatności internetowych online

Dzięki wdrożeniu płatności online PayPal oraz PayU mogą Państwo szybko i bardzo wygodnie opłacić zakupiony towar. Oba systemy płatności są najbardziej doświadczonymi firmami zapewniającymi bezpieczne i szybkie metody płatności za zakupione towary w Internecie.


Fabryka Zegarków - szyfrowanie danych

Bezpieczeństwo sklepu Fabrykazegarkow.pl - szyfrowanie danych

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych protokołem SSL. Oznacza to, że Państwa dane osobowe wpisywane podczas składania zamówienia, zakładania konta w naszym sklepie są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie.