Bezpieczne Zakupy Fabryka Zegarków

Bezpieczne Zakupy

Rzetelna Firma Fabryka Zegarków

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Jako potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu internetowego Fabrykegarkow.pl uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawany na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma.


 

Gwarantowana autentyczność zegarków

Sklep Fabrykazegarkow.pl jest Autoryzowanym Sprzedawcą zegarków wszystkich oferowanych marek. Oznacza to, że kupując w naszym sklepie mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony zegarek jest nowy, oryginalny i posiada pełne wsparcie producenta i jego serwisu na terenie Polski.


 

Bezpieczeństwo dostarczenia towaru

Dzięki nawiązaniu współpracy z jedną z największych europejskich firm kurierskich - UPS jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług włączając w to bezpieczeństwo zakupionego towaru w transporcie. Każda wysłana przez nas paczka ubezpieczona jest na kwotę powyżej 5000zł (w zależności od wartości zakupionego zegarka).
Za bezpieczeństwo dostaw naszych paczek odpowiada również uznana firma Paczkomat® InPost.


Sposoby płatności Fabryka Zegarków

Bezpieczeństwo płatności internetowych online

Dzięki wdrożeniu płatności online PayPal oraz PayU mogą Państwo szybko i bardzo wygodnie opłacić zakupiony towar. Oba systemy płatności są najbardziej doświadczonymi firmami zapewniającymi bezpieczne i szybkie metody płatności za zakupione towary w Internecie.


Fabryka Zegarków - szyfrowanie danych

Bezpieczeństwo sklepu Fabrykazegarkow.pl - szyfrowanie danych

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych protokołem SSL. Oznacza to, że Państwa dane osobowe wpisywane podczas składania zamówienia, zakładania konta w naszym sklepie są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie.