Okulary Meller

Firma Meller powstała w 2014 roku w Barcelonie. Ta wyjątkowa hiszpańska marka zajmuje się produkcją takich dodatków, jak okulary czy zegarki. Atrakcyjny design i wysoka jakość proponowanych przez nią produktów sprawiły, że marka szybko odniosła światowy sukces. Dziś mieszkańcy ponad 20 krajów z zadowoleniem noszą akcesoria od Meller.

 

Okulary Meller - bezpieczeństwo, wygoda i estetyka

Okulary Meller to wygodne i modne akcesoria, które ożywią każdą stylizację. Zostały stworzone z najlepszych materiałów o wysokiej trwałości, spełniających wszelkie normy obowiązujące w krajach Unii Europejskiej - dowodem na to jest otrzymany przez nie atest CE. Znajdujące się na ich soczewkach filtry UV i Blue Light zabezpieczą Twój wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym i niebieskim światłem wytwarzanym przez urządzenia elektroniczne. To ważne, jeżeli spędzasz dużo czasu przed komputerem lub tabletem. Warto również wspomnieć o polaryzacji (która sprawi, że intensywnie padające na Twoją twarz światło nie będzie Cię razić, gdy np. kierujesz samochodem) i zapobiegającej zarysowaniom szkieł powłoce anti-scratch. Możesz być pewien - wybierając okulary Meller zadbasz nie tylko o swój wygląd, ale i o własne zdrowie oraz bezpieczeństwo.

 

Cena już od 169,00 zł ⌚ 199 Okularów Meller ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

1-100 of 199

1-100 of 199