Firma Meller powstała w 2014 roku w Barcelonie. Ta wyjątkowa hiszpańska marka zajmuje się produkcją takich dodatków, jak okulary czy zegarki. Atrakcyjny design i wysoka jakość proponowanych przez nią produktów sprawiły, że marka szybko odniosła światowy sukces. Dziś mieszkańcy ponad 20 krajów z zadowoleniem noszą akcesoria od Meller.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Kolor oprawek
Dostępność
Cena [zł]
-

Okulary Meller

W sklepie Fabryka Zegarków posiadamy pełen asortyment okularów Meller. Oferujemy zarówno modele przeciwsłoneczne, jak i służące do codziennego użytku podczas pracy przy komputerze, utrzymane w najróżniejszych kształtach i kolorach.

Okulary Meller - bezpieczeństwo, wygoda i estetyka

Okulary Meller to wygodne i modne akcesoria, które ożywią każdą stylizację. Zostały stworzone z najlepszych materiałów o wysokiej trwałości, spełniających wszelkie normy obowiązujące w krajach Unii Europejskiej - dowodem na to jest otrzymany przez nie atest CE. Znajdujące się na ich soczewkach filtry UV i Blue Light zabezpieczą Twój wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym i niebieskim światłem wytwarzanym przez urządzenia elektroniczne. To ważne, jeżeli spędzasz dużo czasu przed komputerem lub tabletem. Warto również wspomnieć o polaryzacji (która sprawi, że intensywnie padające na Twoją twarz światło nie będzie Cię razić, gdy np. kierujesz samochodem) i zapobiegającej zarysowaniom szkieł powłoce anti-scratch. Możesz być pewien - wybierając okulary Meller zadbasz nie tylko o swój wygląd, ale i o własne zdrowie oraz bezpieczeństwo.