Marka Laco to czasomierze z bogatą tradycją. Jako początek istnienia marki określa się lata 20. XX wieku, kiedy to w Pforzheim została powołana do życia firma Lacher & Co. Jej założycielami byli Frieda Lacher oraz Ludwig Hummel, a sama nazwa marki zegarków utworzona została z pierwszych sylab nazwy firmy. Głównym założeniem twórców było wyprodukowanie zegarka, który łączyłby w sobie uniwersalność, przystępność ceny oraz wysoką jakość wykonania. Tak właśnie powstały zegarki Laco, z roku na rok podbijające serca użytkowników z coraz większą skutecznością.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Laco

 1. Zegarek męski Laco Flieger Genf Zegarek męski Laco Flieger Genf
  Darmowa dostawa 24H
  1 104,00 zł

  Laco Flieger Genf LA-861807

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Laco Augsburg Automatic Zegarek męski Laco Augsburg Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  1 563,99 zł 1 563,00 zł

  Laco Augsburg Automatic LA-861688.2

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Laco Aachen Automatik								Zegarek męski Laco Aachen Automatik
  Darmowa dostawa 24H
  -1%
  1 563,00 zł 1 545,00 zł

  Laco Aachen Automatik LA-862101

  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek męski Laco Flieger B Aachen Zegarek męski Laco Flieger B Aachen
  Darmowa dostawa 24H
  1 563,99 zł 1 563,00 zł

  Laco Flieger B Aachen LA-861690.2

  Darmowa dostawa 24H

Marką Laco możemy cieszyć się już prawie 100 lat. Przez wiele lat marka była dystrybutorem swoich produktów dla niemieckich lotników, dzięki czemu możemy być pewni o jakości tych produktów. Zapraszamy do zakupów zegarków marki Laco.

Bogata historia zegarków Laco

Przełomowym momentem dla marki stała się jednak II wojna światowa. Laco, jako jedna z zaledwie 5 firm, stał się producentem zegarków lotniczych, zwanych także zegarkami obserwatora. Czasomierze projektowane były według ścisłych zaleceń urzędowych i miały służyć pilotom do precyzyjnego określania kierunku oraz innych parametrów niezbędnych do skutecznego nawigowania w ekstremalnych warunkach. Odznaczały się także dużym rozmiarem (koperty takich zegarków miały zazwyczaj aż 55mm średnicy). Lotnicze zegarki Laco produkowane w tamtym czasie posiadały wysokiej jakości niemieckie mechanizmy "Durowe"". Po wojnie marka Laco pozostała w świadomości użytkowników jako producent doskonałej jakości czasomierzy. Mimo, że oprócz napędów mechanicznych w zegarkach Laco stosuje się obecnie także mechanizmy automatyczne oraz kwarcowe, czasomierze tego niemieckiego producenta nie straciły na jakości - wręcz przeciwnie.

Doskonałe serie zegarków – Laco Flieger i Chronograph

Doskonale czytelne tarcze, niekiedy wzbogacane o dodatkowe elementy, takie jak chronograf (seria Chronograph), zachowały klasyczny styl. Świetnie komponują się z wytrzymałymi, prostymi skórzanymi paskami (seria Classic) oraz z paskami nitowanymi (seria Flieger). Większość współczesnych zegarków Laco inspirowana jest czasomierzami lotniczymi z czasów II wojny światowej. Zachowując ponadczasowy charakter swoich wyrobów, marka Laco konkuruje dziś z największymi graczami na rynku zegarków, niezmiennie zachwycając wysoką jakością i ciekawym połączeniem nowoczesności z klasyką. Laco to marka zegarków z charakterem, świetnie wpisująca się w potrzeby wymagającego miłośnika czasomierzy.