Marką Laco możemy cieszyć się już prawie 100 lat. Przez wiele lat marka była dystrybutorem swoich produktów dla niemieckich lotników, dzięki czemu możemy być pewni o jakości tych produktów. Zapraszamy do zakupów zegarków marki Laco.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Laco

 1. Zegarek męski Laco Aachen Grau 42 Zegarek męski Laco Aachen Grau 42
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 979,00 zł

  Laco Aachen Grau 42 LA-862159

  Darmowa dostawado 3 dni
 2. Zegarek męski Laco Aachen Grau 39 Zegarek męski Laco Aachen Grau 39
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 979,00 zł

  Laco Aachen Grau 39 LA-862162

  Darmowa dostawado 3 dni

Marka Laco to czasomierze z bogatą tradycją. Jako początek istnienia marki określa się lata 20. XX wieku, kiedy to w Pforzheim została powołana do życia firma Lacher & Co. Jej założycielami byli Frieda Lacher oraz Ludwig Hummel, a sama nazwa marki zegarków utworzona została z pierwszych sylab nazwy firmy. Głównym założeniem twórców było wyprodukowanie zegarka, który łączyłby w sobie uniwersalność, przystępność ceny oraz wysoką jakość wykonania. Tak właśnie powstały zegarki Laco, z roku na rok podbijające serca użytkowników z coraz większą skutecznością.

Bogata historia zegarków Laco

Przełomowym momentem dla marki stała się jednak II wojna światowa. Laco, jako jedna z zaledwie 5 firm, stał się producentem zegarków lotniczych, zwanych także zegarkami obserwatora. Czasomierze projektowane były według ścisłych zaleceń urzędowych i miały służyć pilotom do precyzyjnego określania kierunku oraz innych parametrów niezbędnych do skutecznego nawigowania w ekstremalnych warunkach. Odznaczały się także dużym rozmiarem (koperty takich zegarków miały zazwyczaj aż 55mm średnicy). Lotnicze zegarki Laco produkowane w tamtym czasie posiadały wysokiej jakości niemieckie mechanizmy "Durowe"". Po wojnie marka Laco pozostała w świadomości użytkowników jako producent doskonałej jakości czasomierzy. Mimo, że oprócz napędów mechanicznych w zegarkach Laco stosuje się obecnie także mechanizmy automatyczne oraz kwarcowe, czasomierze tego niemieckiego producenta nie straciły na jakości - wręcz przeciwnie.

Doskonałe serie zegarków – Laco Flieger i Chronograph

Doskonale czytelne tarcze, niekiedy wzbogacane o dodatkowe elementy, takie jak chronograf (seria Chronograph), zachowały klasyczny styl. Świetnie komponują się z wytrzymałymi, prostymi skórzanymi paskami (seria Classic) oraz z paskami nitowanymi (seria Flieger). Większość współczesnych zegarków Laco inspirowana jest czasomierzami lotniczymi z czasów II wojny światowej. Zachowując ponadczasowy charakter swoich wyrobów, marka Laco konkuruje dziś z największymi graczami na rynku zegarków, niezmiennie zachwycając wysoką jakością i ciekawym połączeniem nowoczesności z klasyką. Laco to marka zegarków z charakterem, świetnie wpisująca się w potrzeby wymagającego miłośnika czasomierzy.

Zegarki Laco dostępne w sklepie w Warszawie

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, gdzie możesz osobiście zobaczyć zegarki marki Laco. Nasz doświadczony zespół ekspertów służy radą i wsparciem, pomagając w wyborze oraz odpowiadając na wszelkie pytania.

Autoryzowany sklep z zegarkami Laco

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem zegarków Laco, gwarantując autentyczność każdego modelu. Oferujemy szybką i bezpłatną dostawę, a każdy zegarek jest objęty gwarancją producenta. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego!