Zegarki lotnicze od lat są najchętniej wybieranymi modelami przez użytkowników zegarków. Nic dziwnego - urządzenia tego typu często wyglądają bardzo klasycznie, a jednocześnie skrywają wiele praktycznych funkcji. Nie jest inaczej w przypadku zegarków Fortis - jednych z najchętniej wybieranych zegarków lotniczych w branży zegarmistrzowskiej.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Fortis

 1. Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 790,00 zł

  Fortis Flieger F-41 Patrol F4220022

  Darmowa dostawa na zamówienie
 2. Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  12 490,00 zł

  Fortis Flieger F-41 Patrol F4220021

  Darmowa dostawa na zamówienie
 3. Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 790,00 zł

  Fortis Flieger F-39 Patrol F4220020

  Darmowa dostawa na zamówienie
 4. Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  12 490,00 zł

  Fortis Flieger F-39 Patrol F4220019

  Darmowa dostawa na zamówienie
 5. Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-41 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 350,00 zł

  Fortis Flieger F-41 Patrol F4220018

  Darmowa dostawa na zamówienie
 6. Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  10 350,00 zł

  Fortis Flieger F-39 Patrol F4220016

  Darmowa dostawa na zamówienie
 7. Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol Zegarek męski Fortis Flieger F-39 Patrol
  Darmowa dostawa na zamówienie
  11 990,00 zł

  Fortis Flieger F-39 Patrol F4220015

  Darmowa dostawa na zamówienie

Skąd bierze się tak duża popularność zegarków Fortis? Są to urządzenia niezniszczalne, które docenili profesjonalni piloci wojskowi oraz akrobatyczni, ale też amatorzy awiacji i fani lotnictwa. Jeśli zatem jesteś miłośnikiem przestworzy, wejdź do elitarnego grona właścicieli kultowego zegarka Fortis!

Zegarki Fortis - historia, która inspiruje

Fortis to marka do długim doświadczeniu w branży zegarmistrzowskiej. Powstała ona w 1912 roku w Szwajcarii, a jej założycielem jest Walter Vogt, przedsiębiorca oraz miłośnik zegarków. Vogt zdawał sobie sprawę z wymogów klientów, dlatego za cel swojej firmy wziął sobie niepodważalną jakość produktów, które im oferuje. Każdy z zegarków to dowód na dopracowanie konstruktorów marki każdego tworzącego go elementu. Marka szybko się rozwijała, jednak dopiero współpraca Fortis z Johnem Harwoodem przyniosła jej szanowane miejsce pośród innych marek tworzących zegarki. To właśnie dzięki Harwoodowi Fortis jako pierwsza marka zajęła masową produkcją zegarków automatycznych. To jednak tylko początek dokonań tej marki. Krótko potem firma stworzyła pierwszy wodoodporny zegarek Fortis Marinemaster, który zdobył prestiżowy certyfikat chronometru przyznany przez COSC. Do dziś jest to jedna z najchętniej wybieranych serii tej marki. Marka do dzisiaj nie zwalnia tempa i tworzy zegarki najwyższej klasy, dla prawdziwych profesjonalistów.

Zegarek lotniczy? Tylko Fortis!

Marka Fortis najbardziej znana jest z tworzenia zegarków lotniczych najwyższej jakości. Fortis to prawdziwy bestseller wśród pilotów akrobatycznych i wojskowych, ale również u amatorów lotnictwa oraz miłośników tego sportu. Fortis Flieger to najbardziej znany zegarek lotniczy, który zdefiniował obraz zegarka skonstruowanego w takim stylu. Doczekał się on wielu naśladowców wśród marek zegarmistrzowskich na całym świecie. Marka nie nadal rozwija skrzydła i rozwija swoją działalność o nowe projekty. Już w latach 60. Fortis stworzył pierwszy zegarek kosmiczny. Po latach marka rozpoczęła współpracę z rosyjską agencją kosmiczną, Roskosmos, która od lat używa zegarków Fortis podczas misji kosmicznych.

Zegarki Fortis - jaką markę wybrać?

Zegarki Fortis to wszechstronna marka, która konstruuje zegarki dla prawdziwych profesjonalistów. Jesteś miłośników wszelkich aktywności związanych z wodą? Lubisz nurkowanie i żeglugę, a nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego zegarka, który przetrwa z tobą najciekawsze aktywności? Wybierz Fortis Marinemaster! Jest to urządzenie, które wyposażono w wiele przydatnych funkcji - datownik Day Date, chronograf, tachymetr, wskazówki i indeksy pokryte powłoką Super-LumiNova oraz aluminiowy bezel wskazujący rezerwę tlenu, jednak nadal jest to doskonały zegarek do codziennego użytku. Pora na prawdziwą legendę tej marki. Fortis Flieger to innowacyjny zegarek, który kreuje standardy dla późniejszych marek zajmujących się zegarkami lotniczymi. Do dziś model ten jest jednym z najchętniej wybieranych zegarków przez pilotów na całym świecie. Jeśli podbój przestworzy to dla ciebie za mało, wybierz zegarek, który od lat znajduje się na wyposażeniu kosmonautów podczas misji kosmicznych. Fortis X Roskosmos to zegarek objęty certyfikatem Rosyjskiej Agencji Kosmicznej Roskosmos i poszczycić się może najdłuższym stażem obecności w kosmosie. Niezależnie od tego, czy chcesz nurkować, latach, czy podbijać kosmos - zegarek Fortis będzie godnym towarzyszem wszelkich aktywności!

Sklep z zegarkami Fortis w Warszawie

Wysoka jakość materiałów i innowacyjne podejście do tworzonych projektów pozwolą Ci cieszyć się zegarkami Fortis przez wiele lat. Przyjdź do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie lub wejdź na stronę Fabryki Zegarków i wybierz model dla siebie!

Fabryka Zegarków - Autoryzowany sklep z zegarkami Fortis

Zegarki, które Ci oferujemy pochodzą wyłącznie od licencjonowanych dystrybutorów. Strona Fabryki Zegarków i nasz sklep stacjonarny oferują szeroki wybór modeli Fortis. Obiecujemy sprawną i bezpieczną wysyłkę!