Zegarki MeisterSinger

Marka MeisterSinger w swoich projektach nawiązuje do tradycyjnego rzemiosła i kieruje nasz wzrok ku początkom zegarmistrzostwa. Wyróżniają ją jednowskazówkowe modele utrzymane w eleganckim lub casualowym stylu, których klasyczny wygląd dopasuje się do wielu stylizacji.

 

Zegarki MeisterSinger - założenia marki

Twórcą mającej siedzibę w Münster, w Westfalii marki jest Manfred Brassler. W 2001 roku, po zdobyciu doświadczenia w branży, mężczyzna postanowił rozkręcić własny biznes. Tak powstało MeisterSinger. Producent postanowił odbiec od współczesnych standardów i zdecydował się na stworzenie zegarków z tylko jedną wskazówką. Pomysł ten miał pomóc użytkownikom w przewartościowaniu swojego stosunku do zagadnienia czasu. Założyciel MeisterSinger podkreśla, że ważne jest, aby jego zegarki niosły ze sobą pewne przesłanie. Chciałby, żeby czas przestał nas stresować, żebyśmy skupili się na docenianiu i przeżywaniu tego, co tu i teraz, tego, co możemy poczuć na własnej skórze, a nie tylko we wspomnieniach, które tworzy głowa. To wyjątkowe, jak na dzisiejsze czasy, podejście łączy się także z postawieniem jakości ponad ilość. Dzięki temu każdy zegarek MeisterSinger ma szansę być dopracowany w najmniejszym detalu.

 

Niemieckie zegarki MeisterSinger - kolekcje o unikalnym charakterze

MeisterSinger ma w swojej ofercie tylko kilka kolekcji, ale za to każda z nich jest spójna i stworzona na najwyższym poziomie. Dla fanów stylu vintage marka przygotowała zegarki New Vintage, których design nawiązuje do modeli z ubiegłego wieku. Osobom, które szukają czegoś bardziej uniwersalnego wychodzi naprzeciw seria Classic o prostych, czytelnych tarczach i stonowanych barwach. W skład linii Meisterstücke wchodzą zegarki urozmaicone wskaźnikiem rezerwy chodu lub wskazaniem faz księżyca. Projekty z kolekcji Casual mają najmniej formalny charakter i z powodzeniem sprawdzą się także na co dzień.

 

Sklep z zegarkami MeisterSinger w Warszawie

Wysoka jakość materiałów i rzemieślnicze podejście do zegarmistrzostwa pozwolą Ci cieszyć się zegarkami MeisterSinger przez wiele lat. Przyjdź do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie lub wejdź na stronę Fabryki Zegarków i wybierz model dla siebie!

 

Fabryka Zegarków - Autoryzowany sklep z zegarkami MeisterSinger

Zegarki, które Ci oferujemy pochodzą wyłącznie od licencjonowanych dystrybutorów. Strona Fabryki Zegarków i nasz sklep stacjonarny oferują szeroki wybór modeli MeisterSinger. Obiecujemy sprawną i bezpieczną wysyłkę!

 

Cena już od 3 500,00 zł ⌚ 179 Zegarków Meistersinger ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

1-100 of 179

1-100 of 179