Marka MeisterSinger w swoich projektach nawiązuje do tradycyjnego rzemiosła i kieruje nasz wzrok ku początkom zegarmistrzostwa. Wyróżniają ją jednowskazówkowe modele utrzymane w eleganckim lub casualowym stylu, których klasyczny wygląd dopasuje się do wielu stylizacji.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Meistersinger

 1. Zegarek męski MeisterSinger Primatic Automatic Zegarek męski MeisterSinger Primatic Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  -22%
  11 500,00 zł 8 969,00 zł

  Meistersinger Primatic Automatic PR918

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski MeisterSinger Bell Hora Zegarek męski MeisterSinger Bell Hora
  Darmowa dostawa 24h
  -22%
  20 500,00 zł 15 989,00 zł

  Meistersinger Bell Hora BHO908-SG03

  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski MeisterSinger Astroscope Automatic Zegarek męski MeisterSinger Astroscope Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  -22%
  10 800,00 zł 8 419,00 zł

  Meistersinger Astroscope Automatic AS902B_SG03

  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek MeisterSinger Neo Sunburst Blue Zegarek MeisterSinger Neo Sunburst Blue
  Darmowa dostawa na zamówienie
  -22%
  6 200,00 zł 4 829,00 zł

  Meistersinger Neo Sunburst Blue NE908N

  Darmowa dostawa na zamówienie
 5. Zegarek męski MeisterSinger N°01 Zegarek męski MeisterSinger N°01
  Darmowa dostawana zamówienie
  8 100,00 zł

  Meistersinger N°01 AM3308_MIL20

  Darmowa dostawana zamówienie

Zegarki Meister Singer tworzą spójny wizerunek marki . Wszystkie łączy podobna kolorystyka, prostota projektów i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji. Przeważają modele na skórzanych paskach w odcieniach brązu. Oprócz klasycznych, beżowych i białych tarcz mamy do wyboru także dużo projektów z niebieskimi cyferblatami. Użyta do produkcji kopert stal szlachetna jest znana z odporności na korozję. Jeśli chodzi o napęd, prym wiodą mechanizmy automatyczne.

Zegarki MeisterSinger - założenia marki

Twórcą mającej siedzibę w Münster, w Westfalii marki jest Manfred Brassler. W 2001 roku, po zdobyciu doświadczenia w branży, mężczyzna postanowił rozkręcić własny biznes. Tak powstało MeisterSinger. Producent postanowił odbiec od współczesnych standardów i zdecydował się na stworzenie zegarków z tylko jedną wskazówką. Pomysł ten miał pomóc użytkownikom w przewartościowaniu swojego stosunku do zagadnienia czasu. Założyciel MeisterSinger podkreśla, że ważne jest, aby jego zegarki niosły ze sobą pewne przesłanie. Chciałby, żeby czas przestał nas stresować, żebyśmy skupili się na docenianiu i przeżywaniu tego, co tu i teraz, tego, co możemy poczuć na własnej skórze, a nie tylko we wspomnieniach, które tworzy głowa. To wyjątkowe, jak na dzisiejsze czasy, podejście łączy się także z postawieniem jakości ponad ilość. Dzięki temu każdy zegarek MeisterSinger ma szansę być dopracowany w najmniejszym detalu.

Niemieckie zegarki MeisterSinger - kolekcje o unikalnym charakterze

MeisterSinger ma w swojej ofercie tylko kilka kolekcji, ale za to każda z nich jest spójna i stworzona na najwyższym poziomie. Dla fanów stylu vintage marka przygotowała zegarki New Vintage, których design nawiązuje do modeli z ubiegłego wieku. Osobom, które szukają czegoś bardziej uniwersalnego wychodzi naprzeciw seria Classic o prostych, czytelnych tarczach i stonowanych barwach. W skład linii Meisterstücke wchodzą zegarki urozmaicone wskaźnikiem rezerwy chodu lub wskazaniem faz księżyca. Projekty z kolekcji Casual mają najmniej formalny charakter i z powodzeniem sprawdzą się także na co dzień.

Sklep z zegarkami MeisterSinger w Warszawie

Wysoka jakość materiałów i rzemieślnicze podejście do zegarmistrzostwa pozwolą Ci cieszyć się zegarkami MeisterSinger przez wiele lat. Przyjdź do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie lub wejdź na stronę Fabryki Zegarków i wybierz model dla siebie!

Fabryka Zegarków - Autoryzowany sklep z zegarkami MeisterSinger

Zegarki, które Ci oferujemy pochodzą wyłącznie od licencjonowanych dystrybutorów. Strona Fabryki Zegarków i nasz sklep stacjonarny oferują szeroki wybór modeli MeisterSinger. Obiecujemy sprawną i bezpieczną wysyłkę!