Wśród zegarków damskich w tym sezonie króluje marka Lee Cooper. Czasomierze tego brytyjskiego producenta cieszą się od pewnego czasu niegasnącą popularnością, na którą wpływa kilka czynników - prostoty oraz zjawiskowych elementów. Postaw na zjawiskowe zegarki damskie Lee Cooper.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Damskie Lee Cooper

Popularność damskich zegarków Lee Cooper zawdzięcza przede wszystkim rewelacyjnemu, brytyjskiemu stylowi, będącemu jednocześnie połączeniem równowagi i prostoty z dynamiką oraz kombinacjami dodatków. Dzięki takim rozwiązaniom Brytyjczycy w rewelacyjny sposób opracowali swoje czasomierze wizualnie, gwarantując użytkowniczkom fantastyczny styl, kojarzący się z londyńską przygodą. Jak tego dokonano?

Wspaniały wygląd zegarków damskich Lee Cooper

Przede wszystkim dzieląc zegarki na dwie podstawowe kategorie – minimalistyczne oraz ozdobione różnymi elementami. W tej pierwszej znajdować się będą damskie zegarki Lee Cooper, które nie posiadają na tarczach żadnych dodatków poza eleganckimi indeksami – dzięki umieszczonym eleganckim paskom lub bransoletom w formie siatki stanowią esencję gustu i wyrafinowania, a pokrycie koperty warstwą PVD zapewnia równomierne pokrycie kolorem, który można dobrać w zależności od potrzeb i upodobań. Tymczasem modele stawiające na nieco ekstrawaganckie wykorzystanie dodatków będą cechować się większą ilością elementów znajdujących się na tarczy. Przykładem mogą być chronografy lub wskaźniki dnia i nocy oraz fazy księżyca. Rewelacyjnym dodatkiem są także kryształki umieszczone na lunecie zegarków – doskonale komponują się z kolorystyką czasomierzy, jednocześnie nadając indywidualnego i nieco ekstrawaganckiego blasku każdej stylizacji.

Zegarek Lee Cooper Twoim towarzyszem

Jednak nie tylko wygląd świadczy o wysokiej jakości zegarków, ale mechanizm. W tym przypadku marka Lee Cooper postanowiła zaufać profesjonalistom i dzięki współpracy z firmą Seiko umieściła w swoich czasomierzach rewelacyjne mechanizmy kwarcowe japońskiego wykonania, co świadczy o ich wysokiej precyzji i trwałości. Są one bowiem zasilane baterią, co pozwala na nieingerowanie w pracę mechanizmu przez długi czas, dzięki czemu zmartwienia związane z napędzaniem systemu przechodzą do przeszłości. Wykorzystane materiały, takie jak mosiądz (do budowy koperty) oraz stal szlachetna (z której stworzono dekielek) zapewniają wysoką ochronę zegarka oraz jego niezwykły blask. Pokrycie warstwą PVD natomiast potęguje walory wizualne.