Niemiecka marka Beco Technic powstała w 1953 roku. Specjalizuje się w produkcji, jak i sprzedaży szeroko rozumianych akcesoriów. Zyskała uznanie zarówno klientów indywidualnych, jak i branży zegarmistrzowskiej Rotomaty, a także etui na zegarki Beco Technic, cechują się wyjątkowym designem i najwyższą jakością wykonania.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Rodzaj produktu
Dostępność
Cena [zł]
-

Beco Technic - Rotomaty i Pudełka

 1. Etui Beco Technic Box Etui Beco Technic Box
  Dostawa 24H
  45,00 zł

  Beco Technic Box 324243

  Ocena:
  100%
  Dostawa 24H
 2. Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek
  Darmowa dostawado 5 dni
  2 250,00 zł

  Beco Technic Boxy BLDC 309419

  Darmowa dostawado 5 dni
 3. Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek
  Darmowa dostawado 5 dni
  2 250,00 zł

  Beco Technic Boxy BLDC 309416

  Darmowa dostawado 5 dni

Beco Technic od początków swojego istnienia, stawia na rozwój i udoskonalanie swoich produktów. Projekty marki są niezwykle przemyślane zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Marka na przestrzeni lat zyskała zaufanie klientów w ponad 70 krajach na całym świecie. Wśród produktów wartych uwagi są rotomaty i praktyczne etui.

Rotomaty Beco Technic – synergia stylu i użyteczności

Zegarki automatyczne wymagają odpowiedniego sposobu przechowywania. Marka Beco Technic stworzyła wyjątkowe Rotomaty, łączące w sobie wysublimowany design z funkcjonalnością. Wśród szerokiej oferty marki znajdziemy modele klasyczne, jak i nieco bardziej nowoczesne. To, co je łączy to najwyższa jakość wykorzystanych komponentów. Rotomaty Beco Technic cechują się licznymi udogodnieniami takimi jak: obrotowy silnik, możliwość ustawienia dowolnych dziennych obrotów, czujniki dotykowe, czy też wbudowane programy. Wśród rotomatów znajdziemy modele na co najmniej dwa sztuk zegarków. Przygotowano również rotomaty pojedyncze, które można ze sobą łączyć i budować wymyślne konstrukcje.

Praktyczne etui Beco Technic

Firma Beco Technic zdaje sobie sprawę z rosnących wymagań klientów. Produkty powinny być trwałe, ładne i użyteczne. Takie właśnie jest etui na jeden zegarek. Stanowi ono idealne rozwiązanie dla osób, które często się przemieszczają. Specjalnie zaprojektowane etui chroni zegarek przed uszkodzeniami w trakcie podróży. Wewnętrzna część została tak zaprojektowana, by zegarek nie mógł się przemieszczać. Dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniom. Istotne są również jego niewielkie rozmiary, dzięki którym zmieści się nawet w bagażu podręcznym.

Etui Beco Technic – stylowe akcesorium

Tworząc etui na zegarek, projektanci uwzględnili również sferę wizualną. Ludzie lubią otaczać się ładnymi przedmiotami. Dlatego do ich produkcji wykorzystano skóry wegańskie, zarówno te, które imitują skórę licową, jak i zamszową. Etui występuje zarówno w bardziej stonowanych kolorach jak czerń czy szarość, jak i są modele w odważnych soczystych kolorach na przykład czerwieni. Dzięki czemu możemy wybrać etui pasujące do nas. Producent daje również wybór co do kształtu etui. Mamy wybór pomiędzy podłużnymi modelami, przypominające etui na okulary. Sprawdzą się one idealnie do zegarków na paskach skórzanych. Do zegarków na bransolecie optymalnym rozwiązaniem będą okrągłe etui.

Akcesoria Beco Technic – praktycznie z klasą!

Marka Beco Technic nieustannie doskonali swoje produkty. Dzięki temu kupując ich akcesoria, zyskujemy gwarancję najwyższej jakości. Odpowiedni sposób przechowywania, jak i serwisowania, pozwali nam cieszyć się swoim zegarkiem przez długie lata. Dlatego warto postawić na sprawdzoną i doświadczoną markę, jaką jest Beco Technic!