Szukając zegarka, który będzie dla nas najlepszy, stawiamy nie tylko na to, z jakich materiałów go wykonano, ale także na to, jaki design sobą prezentuje. Często także skupiamy się na tym, jakie wartości reprezentuje dany producent.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Certina

 1. Zegarek męski Certina Sport DS Podium GMT Zegarek męski Certina Sport DS Podium GMT
  Darmowa dostawa 24h
  -31%
  3 400,00 zł 2 363,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 363,00 zł

  Certina Sport DS Podium GMT C034.654.16.087.01 (C0346541608701)

  Darmowa dostawa 24h

Marka Certina reprezentuje wartości cenione przez wielu kupujących. Przede wszystkim producent znany jest na świecie dzięki swoim innowacjom i doskonałej jakości. Dodatkowo umiłowanie do sportu trafia do wielu serc.

Certina — marka zbudowana na wartościach

Zegarki Certina królują na rynku od ponad 130 lat. Firma swój początek datuje na 1888 rok, jej modele od samego początku reprezentowały najwyższe wartości. By mieć pewność, że wszystkie zegarki Certina będą wyznacznikiem jakości i innowacji technicznych, producent od początku postawił sobie trzy kryteria do spełnienia, a są nimi niezawodność, szwajcarska jakość oraz tradycja. Dodatkowo logo Certina, czyli skorupa żółwia, jest wartością dodaną — skorupa oznacza nie tylko wodoszczelność, ale także wytrzymałość i ponadczasowość.

Każdy model zegarka Certina posiada opatentowany system zabezpieczeń nazwany DS Concept. W każdym zegarku Certiny umieszczony został najwyższej jakości mechanizm Swiss Made — kwarcowy lub automatyczny — co marka dumnie prezentuje na tarczach swoich modelu. Tradycją jest aż 130 lat manufaktury — czyż to nie mówi samo za siebie?

Certina — zegarki najwyższej jakości

Każda kolekcja zegarków Certina opiera swoje modele na precyzyjnych mechanizmach automatycznych oraz kwarcowych. Od 2017 roku każdy zegarek z mechanizmem kwarcowym nosi miano chronometru, ponieważ wyposażane są w certyfikat COSC. Dodatkowo każdy model z kalibrem Precidrive wyposażono we wskaźnik wyczerpania baterii EOL, który poprzez czterosekundowe skoki sekundnika zaznacza, że baterię należy wymienić w ciągu dwóch tygodni.

Zegarek Certina — jaki wybrać?

Certina ma w swojej szerokiej ofercie zegarki automatyczne oraz kwarcowe najwyższej, szwajcarskiej jakości. Zegarki damskie oraz męskie wyjątkowo dopasowane do twoich potrzeb — to właśnie Certina. Cztery duże kolekcje w zupełności zaspokoją wszystkie twoje potrzeby!

Certina Sport — zegarki dla aktywnych

Certina Sport to kolekcja, która jest partnerem wszelkich sportów motorowych, których największe gwiazdy sportowe noszą modele właśnie z tej serii. Uwielbiasz motoryzację? Chcesz pokazywać się z najlepszym zegarkiem, który pokaże twoją pasję do tej dziedziny? Zegarek Certina Sport jest dla ciebie!

Certina Aqua — sporty wodne

Kolekcja Certina Aqua to zegarki, które są zrodzone z miłości do wody. Certina wykonała dla Sealab II Marynarki Wojennej USA aż dwa podwodne projekty. Celujesz w zegarek typu diver, z którym zwiedzisz głębiny? Podstaw na Certinę Aqua!

Certina Urban — miejski szyk i klasa

Seria zegarków Certina Urban to urządzenia, które ściśle nawiązują do metropolitarności świata oraz międzynarodowej natury marki Certina. Zegarki te sprawdzą się w codziennym toku, gdy biegniesz z jednego spotkania na drugie, a po pracy do kawiarni czy na meety z przyjaciółmi.

Certina Heritage — liczy się przeszłość

Certina to marka, która docenia swoje korzenie i nie pozwala na to, by o nich zapomnieć. Tak właśnie narodziła się kolekcja Heritage, która jest ukoronowaniem 130 lat tradycji marki. To modele, które spodobają się mężczyznom i kobietom doceniającym wszelkie wartości dotyczące korzeni i rodziny, sięgając do początków i na nich się skupiając.

Sklep z zegarkami Certina w Warszawie

Szukasz zegarka, który doskonale wpisze się w twoje wartości, będzie wodoszczelny, trwały i odporny na wiele czynników? Wybierz markę Certina, której modele doskonale reprezentuje logo w postaci skorupy żółwia. To ponadczasowe, wytrzymałe zegarki, będące idealnym prezentem dla siebie lub bliskiej osoby. Sklep premium oferuje zegarki Certina z szybką oraz bezpieczną dostawą lub odbiorem osobistym w naszym sklepie premium w Warszawie przy Wybrzeże Kościuszkowskie 45!