ZEGARKI ADIDAS ORIGINALS

ZEGARKI ADIDAS ORIGINALS


Adidas to marka obecna w świecie sportu już od ponad 80 lat. Firma jest producentem sprzętu sportowego, odzieży i dodatków, z których korzystają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy – miłośnicy sportowego stylu życia. Firmie Adidas od początku udaje się łączyć wysoką funkcjonalność i nowoczesne technologie z powszechnie lubianym stylem. W ofercie firmy znajdują się także zegarki Adidas Originals, produkowane obecnie w kilku popularnych seriach. Nasz sklep jest autoryzowanym dystrybutorem zegarków, oferującym najnowsze modele tej marki.

 

Połaczenie nowoczesności i tradycji w zegarkach Adidas Originals

Jedną z najpopularniejszych kolekcji w naszym sklepie jest Adidas Process. Zegarki zostały zaprojektowane z myślą o odtworzeniu designu znanego z modeli pochodzących z lat osiemdziesiątych. Zróżnicowana kolorystyka również częściowo nawiązuje do dawnych modeli – dotyczy to w szczególności modeli w kolorach złotym i srebrnym, natomiast zegarki o żywszych, bardziej kontrastujących barwach stanowią już połączenie klasyki z nowoczesnym designem.

Dla tych, którzy liczą na odnalezienie stylu vintage wśród zegarków elektronicznych, interesującymi mogą okazać się modele z serii Adidas Archive. Duże cyferblaty o charakterystycznych, wyrazistych cyfrach i prostokątne koperty zapewniają perfekcyjną widoczność oraz nawiązują do stylistyki casette futurism, znanej z lat 80. Co innego linia Adidas Cypher, która nawiązuje wizualnie do zegarków wojskowych, o ciężkiej, solidnej stylistyce. Każdy z tych modeli jest doskonale zaprojektowany z myślą o mężczyznach, którym potrzeba przede wszystkim trwałego, męskiego czasomierza.

 

Wybierz zegarki Adidas Originals i zobacz, jak dobrze sprawdzają się w każdych okolicznościach. Zamów już dziś i sprawdź, dlaczego wybrały je już setki użytkowników!

Cena już od 209,00 zł ⌚ 21 Zegarków Adidas Originals ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

21 produkt(ów)

21 produkt(ów)