Szwajcarskie zegarki Aviator to modele, które nawiązują do wieloletniej tradycji zegarmistrzowskiej w Szwajcarii. Już teraz sprawdź, czym zaskoczyć cię mogą te wyjątkowe urządzenia i wybierz zegarek, który służył ci będzie na lata.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Damskie Aviator

Aviator to wielofunkcyjne zegarki, które wykonano w lotniczej stylistyce. Zegarki damskie Aviator to połączenie ponadczasowego designu i szerokiej funkcjonalności dlatego będzie doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji.

Poznaj historię marki Aviator

Modele szwajcarskiej marki Aviator swój wygląd i funkcjonalność zawdzięczają wynikowi fascynacji konstruktorów marki awiacją. Producenci marki za swój cel wzięli tworzenie zegarków dla pilotów, ale również fanów awiacji, oraz osób prowadzących aktywny styl życia. Jednym z największych wyróżnień w historii przedsiębiorstwa jest fakt, że od 2008 roku Aviator jest oficjalnym partnerem zespołu akrobatycznego Swift, którego piloci latają na legendarnych MIG-ach 29. Są to zegarki spełniające wszelkie rygorystyczne standardy, dlatego też posiadają one certyfikat Swiss Made.

Damskie zegarki Aviator - eleganckie modele na każdą okazję

Modele Aviator to zegarki powstałe z pasji i dedykowane wszystkim tym, którzy poszukują urządzenia niezawodnego we wszystkich sytuacjach. Kolekcją Aviator, która zasługuje na uwagę to seria Douglas Moonflight. Wyróżnia się ona wykorzystaniem najlepszych materiałów, takich jak stali nierdzewnej 316 L, skóry naturalnej najwyższej jakości. Zegarki z serii Douglas Moonflight wyposażono w wiele przydatnych funkcji: ozdobny wskaźnik faz księżyca, podświetlenie SuperLuminova, powłoka antyrefleksyjna na szafirowym szkle oraz wodoszczelność 100 m. Dzięki designowi nawigującemu do klasycznej stylistyki lotniczej zegarek staje się doskonałym uzupełnieniem każdej eleganckiej stylizacji.