Duma Toskanii — bezkompromisowe projekty legendarnego Italo Fontany — piękne przedmioty, obok których ciężko przejść obojętnie. Zegarki U-BOAT to marka, która robi różnicę na rynku zegarmistrzowskim i odpowiada na potrzeby posiadania zegarka innego niż wszystkie. Ceniona przez świat celebrytów za design, szanowana przez koneserów za jakość i solidność wykonania.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Marka
Szkiełko
Mechanizm
Rodzaj produktu
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki U-Boat

 1. Zegarek męski U-BOAT Darkmoon Zegarek męski U-BOAT Darkmoon
  Darmowa dostawa na zamówienie
  5 760,00 zł

  U-Boat Darkmoon 8466-B (8466)

  Darmowa dostawa na zamówienie
 2. Nóż U-KNIFE 9140 Nóż U-KNIFE 9140
  Cena - już wkrótce w ofercie

  9140

 3. Nóż U-KNIFE 9141 Nóż U-KNIFE 9141
  Cena - już wkrótce w ofercie

  9141

Niezwykły wygląd i niestandardowe rozwiązania - tym zniewalają zegarki U-BOAT. Są symbolem oryginalnego designu, nowoczesnej myśli technologicznej i symbolem innowacji. Toskański producent opatentował własny system uszczelniania koperty poprzez specjalny sposób zabezpieczania koronki. Marka ta cieszy się uznaniem wśród aktorów, sportowców, celebrytów.

Innowacja - drugie imię zegarków U-BOAT

Duża dbałość o aspekt wizualny, różnorodność stosowanych surowców oraz ich wysoka jakość, to cechy charakterystyczne tej marki. U-BOAT korzysta ze szlachetnych materiałów, takich jak złoto czy brąz, ale też z surowców bardziej technicznych, takich jak tytan, włókno węglowe czy wolfram. Na niektóre z nich nie ma wpływu czas i pozostają one niezmienne, inne wręcz przeciwnie - podlegają ciągłej ewolucji i z biegiem czasu naturalnie przybierają różne odcienie, dzięki temu każdy zegarek jest wyjątkowy i żywy w swojej zmieniającej się formie. Marka eksperymentuje też z nowymi rozwiązaniami, takimi jak zanurzenie tarczy i mechanizmu w kąpieli olejowej, co dobrze ilustruje motto producenta - “Nowy wymiar czasu”.

Indywidualny styl U-BOAT

Zegarki tej toskańskiej marki kierowane są do tych, którzy pragną zejść z utartego szlaku i chcą posiadać produkt, który podkreśli ich indywidualną osobowość. Zegarki U-BOAT charakteryzują się wyrazistym wyglądem, który kojarzy się z poczuciem niezawodności i siły. Warto dodać, że marka U-BOAT, jako jedna z niewielu na świecie, posiada album ze zdjęciami wielu znanych osób ze świata filmu, estrady, sportu z zegarkami U-BOAT na nadgarstku. Należą do nich m.in. Jeremy Clarkson, Sylvester Stallone, Tom Cruise, Nicolas Cage, David Beckham, Arnold Schwarzenegger.

Zegarki U-BOAT dostępne w sklepie stacjonarnym w Warszawie

W naszym warszawskim sklepie stacjonarnym możesz na żywo przyjrzeć się wszystkim zegarkom i sprawdzić, jak będą prezentować się na Twoim nadgarstku. Są wśród nich także zegarki U-BOAT będące połączeniem praktycznych funkcji, stylistyki vintage, elementów militarnych i rzemieślniczego, solidnego wykonania.

Oryginalne zegarki U-BOAT w najlepszych cenach

Licencjonowani dystrybutorzy dbają o to, aby sprzęt, który nam dostarczają, cechował się najwyższą jakością i pochodził z potwierdzonych źródeł. W naszym autoryzowanym sklepie znajdziesz oryginalne zegarki U-BOAT wraz z gwarancją i opakowaniem producenta. Przekonaj się, czy znajdziesz tu zegarek włoski twoich marzeń!