Marka Traser to synonim całkowitej rewolucji w świecie zegarków, jeśli chodzi o podświetlanie czasomierzy. Dzięki wykorzystaniu trytu – izotopu charakteryzującego się świeceniem w ciemności podczas kontaktu ze specjalnym luminoforem – Traser uzyskał opinię lidera w kwestii wyświetlania czasu w ciemnych miejscach. Dzięki trytowi zegarki nie potrzebują dodatkowej energii do zasilania swojego podświetlenia, dzięki czemu funkcjonować mogą przez zdecydowanie dłuższy czas – aż 25 lat! Dają 100 razy więcej światła niż jakakolwiek inna technologia oferowana w zegarkach – nic więc dziwnego, że producent zachwala tę cechę. Tryt objęty jest 10-letnią gwarancją wytrzymałości.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Wysyłka w 24h
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Traser

 1. Zegarek męski Traser Soldier Zegarek męski Traser Soldier
  Darmowa dostawa 24H
  Bestseller-30%
  1 780,00 zł 1 246,00 zł

  Traser Soldier TS-106631

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Traser Master Chronograph Zegarek męski Traser Master Chronograph
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  2 930,00 zł 2 051,00 zł

  Traser Master Chronograph TS-106974

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Traser P49 Special Force 100 Zegarek męski Traser P49 Special Force 100
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  2 609,00 zł 1 820,00 zł

  Traser P49 Special Force 100 TS-105481

  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek męski Traser P96 Outdoor Pioneer Chrono Zegarek męski Traser P96 Outdoor Pioneer Chrono
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  2 200,00 zł 1 540,00 zł

  Traser P96 Outdoor Pioneer Chrono TS-105199

  Darmowa dostawa 24H
 5. Zegarek męski Traser P69 Black Stealth Zegarek męski Traser P69 Black Stealth
  Darmowa dostawa najpóźniej za 7 dni
  2 450,00 zł

  Traser P69 Black Stealth TS-109861

  Darmowa dostawa najpóźniej za 7 dni
 6. Zegarek męski Traser P67 SuperSub T100 Zegarek męski Traser P67 SuperSub T100
  Darmowa dostawa najpóźniej za 7 dni
  3 850,00 zł

  Traser P67 SuperSub T100 TS-109370

  Darmowa dostawa najpóźniej za 7 dni

Traser to szwajcarska jakość potwierdzona przez wiele armi na całym świecie. Dzięki niezniszczalnemu wykończeniu marka ta z powodzeniam rozwija swoją działalność i zaufało jej wiele klientów na całym świecie. Dołącz do elitarnego grona posiadaczy zegarka taktycznego i wybierz zegarek Traser.

Szwajcarskie zegarki Traser, czyli jakość i precyzja wykonania

Traser to marka szwajcarska, dlatego posiada oznaczenie „Swiss Made” charakterystyczne dla czasomierzy, których wszystkie elementy zostały wykonane w kraju Alp i czekolady. Gwarantuje to najwyższą jakość wykonania i niezawodność, gdyż prawdą jest powiedzenie, iż tamtejsze czasomierze są najlepsze. Stworzone zostały w Niederwangen, nieco na zachód od Berna. Dzięki doskonałemu wykonaniu, stylowemu designowi oraz wysokiej jakości materiałom użytym do budowy, zegarki Traser należą do czołówki wśród szwajcarskich czasomierzy. Używane przez żołnierzy i sportowców zdołały wyrobić sobie markę niezawodnych i sprawdzających się w każdych warunkach.

Militarne zegarki Traser posiadają wysoki poziom wodoszczelności – od 100 do 200 metrów, dzięki czemu wytrzymują każdy rodzaj zachlapań, można w nich także nurkować na duże głębokości bez ryzyka uszkodzenia. Większość wyposażona jest też w szkła szafirowe, które doskonale chronią przed zarysowaniami – dzięki temu zyskują znacznie na wytrzymałości.

Wybierz wojskowy zegarek Traser z Twojej ulubionej kolekcji!

Dzielą się na cztery linie, zaprojektowane w taki sposób, aby zaspokoić wymagania najbardziej wybrednych użytkowników: Tactical – cechujący się zadziwiającą wytrzymałością i „polowym” designem, przygotowanym z myślą o osobach preferujących czasomierze wytrzymałe nawet w skrajnych warunkach. Świetnie nadają się więc jako zegarki dla żołnierzy, miłośników spotkań airsoftowych oraz amatorów survivalu; Sport – seria przygotowana z myślą o nieformalnych stylizacjach. Wytrzymałe i wodoszczelne zegarki cechują się też lekkością i stosunkowo mniejszymi rozmiarami niż seria Tactical. Dzięki temu idealnie sprawdzą się jako towarzysze sportowców; Classic – seria o bardziej klasycznym, eleganckim wyglądzie, przystosowana do bardziej formalnych stylizacji. W większości posiada skórzane paski i mniejsze rozmiary, cechuje się też większą przestrzenią pomiędzy elementami na tarczach; Aurora GMT/Officer Pro Gunmetal – kolekcja wyjątkowa, bowiem cechująca się nie tylko bardzo eleganckimi modelami, ale też każdy z nich posiada opcję czasu światowego – informację o godzinie w poszczególnych miejscach na świecie. Zegarki te posiadają także antyrefleksyjne szkiełka szafirowe – dzięki temu idealnie sprawią się jako czasomierze dla lotników i osób często podróżujących samolotem.