ZEGARKI DAMSKIE FESTINA

ZEGARKI DAMSKIE FESTINA

Festina - marka z ponad stuletnią tradycją - nadal zachwyca. Nie tylko entuzjastów sportu, lecz również tych, którzy wolą nieco bardziej codzienne i eleganckie rozwiązania. Wśród zegarków tej marki nie zabrakło wspaniałych propozycji dla kobiet, które zachwycą każdą pewną siebie panią.

 

Festina - historia marki

 

Historia marki Festina sięga roku 1902, kiedy to w szwajcarskim mieście La Chaux-de-Fonds rozpoczęta została produkcja zegarków. Z czasem, styl i ponadczasowa tradycja zainteresowały również hiszpański rynek, na który manufakturę przeniósł Miguel Rodriguez z firmy Lotus. Od lat 80. firma produkuje zegarki, które nawiązując do wieloletniej tradycji, nadal wpisują się w najnowsze trendy.

 

Sportowe zaangażowanie marki Festina

 

Od lat Festina zajmuje się projektowaniem sportowych modeli zegarków oraz wspieraniem różnego rodzaju sportów, w szczególności kolarstwa. Z tego tytułu, Festina od wielu lat jest oficjalnym delegatem pomiaru czasu podczas Tour de France. Robi wrażenie, prawda?

 

Zegarki Festina - elegancja i jakość

 

Zegarki damskie Festina wyróżniają się elegancją oraz wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości srebra (do produkcji kopert oraz bransolet), a także skóry, z której wykonano wygodne i nieobcierające paski. Design, choć modny i nadążający za trendami, jest ponadczasowy i nie prędko znudzi się posiadaczce zegarka Festina.

62 Zegarki Damskie Festina gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 62 modeli - cena od 325 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ

62 produkt(ów)

62 produkt(ów)