Szwajcarskie zegarki Aviator to znakomite zegarki, które stylistycznie stanowią wyraz fascynacji aeronautyką, będąc jednocześnie precyzyjnymi miernikami czasu. Myślą przewodnią założycieli było stworzenie linii zegarków, które nie tylko sprawdzą w przestworzach, ale także spodobają się każdej osobie, zafascynowanej awiacją.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Aviator

 1. Zegarek męski Aviator Airacobra P42 Zegarek męski Aviator Airacobra P42
  Darmowa dostawa 24h
  1 700,00 zł

  Aviator Airacobra P42 V.1.22.0.148.4

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Aviator Mig-35 Zegarek męski Aviator Mig-35
  Darmowa dostawado 3 dni
  2 780,00 zł

  Aviator Mig-35 M.2.19.0.143.6

  Darmowa dostawado 3 dni
 3. Zegarek męski Aviator Douglas Zegarek męski Aviator Douglas
  Darmowa dostawado 3 dni
  3 350,00 zł

  Aviator Douglas V.3.09.0.026.4

  Darmowa dostawado 3 dni
 4. Zegarek męski Aviator Mig-35 Zegarek męski Aviator Mig-35
  Darmowa dostawado 3 dni
  2 780,00 zł

  Aviator Mig- 35 M.2.19.0.135.6

  Darmowa dostawado 3 dni

Inspirująca historia marki Aviator

Począwszy od momentu powstania – roku 2000 – wszystkie kolekcje Aviator'a są wytwarzane w celu zapewnienia bezbłędnych czasomierzy dla przedstawicieli najtrudniejszych zawodów – wojskowych, pilotów, ratowników – dzięki czemu firma zyskała sobie uznanie na wszystkich kontynentach. Od 2008 roku, Aviator został oficjalnym partnerem zespołu akrobatycznego „Swift”, którego piloci latają na legendarnych już, aczkolwiek nadal doskonałych MiG-ach 29. Rok 2011 okazał się przełomowy dla Aviator'a. Wtedy właśnie przeniesiono produkcję do miejscowości Porrentruy, mieszczącej się w szwajcarskim kantonie Jura, znanym ze znakomitych wyrobów zegarmistrzowskich. Dzięki temu zabiegowi, czasomierze zyskały doskonałe mechanizmy, a same gotowe modele muszą przejść szereg testów, żeby móc zostać wypuszczonymi na rynek jako pełnoprawne „Swiss Made”.

Wysoka funkcjonalność zegarków Aviator

Jak już było wspomniane, zegarki Aviator cechują się świetną pracą mechanizmów oraz wpadającym w oko wykończeniem detali. Jeszcze na etapie projektowym firma ochoczo korzysta z sugestii zawodowych pilotów, jak ma wyglądać czasomierz, a także, w jaki sposób zwiększyć jego funkcjonalność i przydatność w lotnictwie. Przy tym na dwie cechy szczególnie zwraca się uwagę – by zegarek był zarówno czytelny, jak i przejrzysty, a aby uzyskać jak najlepszy efekt, stosuje się w każdym czasomierzu dwa ulepszenia. Pierwszy stanowi pokrycie elementów cyferblatu warstwą luminescencyjną SuperLuminova, dzięki czemu można odczytać godzinę w nawet najgorszych warunkach, natomiast drugi to użycie podwójnego antyrefleksu na szafirowym szkiełku.

Tradycja lotnicza w zegarkach Aviator

Spośród rozlicznych kolekcji, które z pewnością zadowolą każdą osobę, należy zwrócić uwagę na dwie, czyli Airacobra oraz MIG. Pierwsza z nich powstała jako hołd dla wszystkich lotników, którzy walczyli w czasie II wojny światowej, natomiast druga ma stanowić uzupełnienie ekwipunku pilotów służących na zaawansowanych technologicznie samolotach bojowych. Egzemplarze kwarcowe oraz wybrane automatyczne posiadają wygrawerowany w formie trójwymiarowej fliger wojskowy, widoczny od strony dekla. Większość kolekcji ma ustaloną wodoodporność w klasie 100 m, co zapewnia ich bezawaryjne działanie nawet w przypadku przebywania w wodzie z czasomierzem na ręku.