Vratislavia Conceptum to marka, która narodziła się na naszym polskim rynku, pokazując, że w niczym nie jesteśmy gorsi od zagranicznych producentów. Nazwa „Vratislavia Conceptum” pochodzi od miasta Wrocław, w którym powstają niezwykłe modele zegarków, zachwycające klientów na całym świecie.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Vratislavia Conceptum

Model biznesowy marki Vratislavia Conceptum bazuje na idei promującej pamiątki oraz symbole przekazywane z pokolenia na pokolenie, twierdząc, że zegarek może być czymś więcej niż tylko urządzeniem stworzonym do mierzenia czasu. To biżuteria, wspomnienia, myśl i historia. Vratislavia Conceptum skupia się na odwadze w swoich projektach - a bazuje w nich na architekturze, modzie, ważnych momentach w historii, stylach w modzie i przedmiotach. Sprawia to, że zegarki wrocławskiego producenta są marzeniem pasjonatów oraz kolekcjonerów niezwykłych czasomierzy.

Historia zegarków Vratislavia Conceptum

Marka powstała w roku 2012 za sprawą miłości Marcina Karolewskiego do zegarków naręcznych. Jednocześnie producent postanowił postawić w całości na polską produkcję. Wszystkie modele projektowane, składane i poddawane kontroli jakości są w Polsce, a komponenty do zegarków zamawiane są z całego świata, również z rynku polskiego. Liczy się szybkość dostaw oraz dobry stosunek jakości do ceny. Vratislavia Conceptum ma w swojej ofercie zegarki pochodzące z kolekcji przyciągających wzrok i zainteresowanie, a fakt przynależności ich do limitowanych edycji, sprawia, że kupując wymarzony model, wraz z nim otrzymujemy unikatowość, wyjątkowość i odrębność. Dzięki nastawieniu marki na indywidualizm nabywamy zegarek, który daleki jest od tak popularnej w dzisiejszych czasach masowości.

Vratislavia Conceptum - unikatowe zegarki dla mężczyzn

Wrocławska marka Vratislavia Conceptum tworzy męskie zegarki z myślą o wyjątkowym designie, który inspirowany jest przede wszystkim ważnymi historycznie momentami. Krótkie serie modeli to gratka dla pasjonatów i kolekcjonerów zegarmistrzowskich dzieł sztuki. Niesamowite zegarki tworzone przez producenta bazują między innymi na Bauhausie, historii średniowiecznej Europy, zdobieniach na kamienicach we Wrocławiu, a także opierają się na stylu vintage, sportowych autach itp.

Każdy zegarek Vratislavia Conceptum to nowa przygoda nie tylko dla lokalnych patriotów, ale także dla mężczyzn poszukujących czegoś wyjątkowego, co będzie stanowiło dla nich wyróżnik w świecie taśmowych zegarków. Modele wrocławskiej marki pasować będą do wielu outfitów na różne okazje, niezależenie od tego, czy to spotkanie biznesowe i marynarka, uroczystość rodzinna i garnitur, czy wyjście ze znajomymi i dżinsy. Kupując jeden z zegarków męskich Vratislavia Conceptum zyskujesz wspaniałe urządzenie na lata.

Sklep z zegarkami Vratislavia Conceptum w Warszawie

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli zegarków marki Vratislavia Conceptum, które mogą stać się twoim najlepszym kompanem na co dzień. To także wspaniały prezent dla wyjątkowej osoby, której chcesz podarować pamiątkę na lata. Fabrykazegarków oferuje szybką i bezpieczną wysyłkę na terenie całego kraju oraz za granicę. Modele zegarków Vratislavia Conceptum możesz również obejrzeć w naszym sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Warszawie.

Oficjalny Sprzedawca Vratislavia Conceptum - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór zegarków Vratislavia Conceptum, dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Szybka wysyłka gwarantowana!