Marcelina Zawadzka i Lacoste!

05-12-2018

Marka Lacoste zyskała nową ambasadorkę! Zegarki tego producenta od dawna przyciągają piękne kobiety, potrzebujące idealnego dopełnienia ich indywidualnego stylu, a któż rozumie to lepiej od profesjonalnych modelek? Oto jak doskonałego wyboru dokonała Marcelina Zawadzka!

Lacoste i Marcelina Zawadzka – wybierz zegarki polecane przez Miss Polonia!

Marka Lacoste funkcjonuje na rynku już osiemdziesiąt pięć lat! W tym czasie zdążyła wypuścić na rynek ogromne ilości świetnie zaprojektowanych ubrań oraz dodatków. Jednymi z ciekawszych i najbardziej rozpoznawalnych stały się zegarki Lacoste, będące doskonałym sposobem na zaznaczenie unikalnego stylu swojej właścicielki. Nic więc dziwnego, że nową ambasadorką marki w Polsce stała się Marcelina Zawadzka – sławna modelka i miss Polonia 2011!

 

Zegarki Lacoste i Marcelina Zawadzka

Dlaczego warto wybrać zegarki Lacoste Lexi i Lacoste Kea?

Wybór zegarków Lacoste był oczywisty – innowacyjne projekty połączone z wykorzystaniem doskonałych materiałów i żywej, bogatej kolorystyki sprawiają, że zegarki te są doskonałą propozycją dla każdej pani, która wymaga najwyższej estetyki i jakości wykonania. Marcelina Zawadzka doskonale o tym wie – jako ambasadorka zegarków Lacoste z pewnością doceniła kunszt, z jakim powstają kolejne modele poszczególnych serii. Egzemplarze z kolekcji Lacoste Kea oraz Lacoste Lexi są szczególnie doceniane przez tę modelkę. Ich nowatorstwo wyróżnia się nawet na tle innych serii. Lacoste Kea należy do kolekcji wyjątkowo eleganckich i doskonale pasujących do zestawów wieczorowych i formalnych. Z kolei zegarki Lacoste Lexi to modele bardziej casualowe, o swobodnym, luźnym charakterze.

 

Zegarki Lacoste Lexi

Jeśli poszukujesz zegarków idealnych na każde okazje, których styl poświadczy specjalistka taka, jak Marcelina Zawadzka, marka Lacoste to coś w sam raz dla Ciebie. Zamów już dziś w naszym sklepie i przekonaj się sama, jak powinny wyglądać wysokiej klasy zegarki.

W kategorii: Lacoste

średnia ocena: 5.0