Nowy ambasador marki Vostok Europe - Marcin Tybura

19-03-2021

Vostok Europe ma nowego ambasadora! Jest nim Marcin Tybura, polski zawodnik sztuk walki wagi ciężkiej. Trzeba wiedzieć, że litewsko-rosyjska marka do współpracy zaprasza tylko najlepszych. Znana jest z zegarków niezawodnych i bardzo wytrzymałych, które od kilkunastu lat promują sportowcy uprawiający różnorakie dyscypliny.

Marcin Tybura ambasadorem marki Vostok Europe

Marcin Tybura jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Od kilku lat startuje w wadze ciężkiej Ultimate Fighting Championship (UFC). Do 2015 roku walczył także w zawodach M-1, M-1 Global oraz M-1 Grand Prix 2013 Heavyweight Championship. Debiut sportowca miał miejsce w Chorzowie, w 2011 roku na Mistrzostwach Polski MMA. W 2014 roku, w Petersburgu zdobył pas mistrzowski. Tytuł ten obronił później jeszcze dwa razy.

Zwycięstwa te stały się impulsem do szybkiego rozwoju dalszej kariery. Tybura został dostrzeżony przez Dana White’a - właściciela UFC - i zaproszony przez niego do zgrupowania zawodników MMA uznawanego za największe na świecie. Z 13 walk, które odbył z ramienia organizacji, 8 zakończyło się zwycięstwem. Jego rozgrywki dwa razy zyskały tytuł najlepszego wydarzenia. Nagradzano je także bonusami za występ wieczoru. W roku 2020 zdobył wyróżnienie za największą liczbę zdobytych punktów w ciągu roku. Mężczyzna pokonał takich zawodników jak Greg Hardy, Ben Rothwell, Stefan Struve czy Andrej Arłouski.

Marcin Tybura ambasadorem marki Vostok Europe

Marcin Tybura jako ambasador Vostok Europe

Sportowiec jako ambasador dba o dobry wizerunek marki, jest jej twarzą, a w tym przypadku także nadgarstkiem. Podczas podpisywania nowego kontraktu z UFC na ręce Tybury można było dostrzec zegarek z nowej kolekcji Vostok Europe SSN 571, a dokładniej model VK61-571A610.

Marcin Tybura ambasadorem Vostok Europe

Elitarne grono ambasadorów Vostok Europe

Znany polski zawodnik MMA dołączył do wyjątkowego grona ambasadorów marki - zegarki Vostok Europe promują takie osobistości jak dr Giorgos Sakkas - trener najlepszych pływaków na świecie, Žydrūnas Savickas - najlepszy litewski strongman w historii tego sportu, kierowca rajdowy Benediktas Vanagas czy Jurgis Kairys, który wielokrotnie zyskał tytuł mistrza świata w akrobacjach powietrznych. Teraz do sportowców tych dołączył Marcin Tybura. Wszystkie wymienione osoby łączą ambicja i dążenie do bycia coraz lepszym. Dlatego też marka chce, aby tworzone przez nią zegarki były kojarzone właśnie z nimi. Ekstremalne warunki, do jakich zostały przystosowane modele Vostok Europe świetnie sprawdzą się podczas aktywności fizycznych.

Bardzo cieszymy się, że do grona wybitnych sportowców marki Vostok Europe dołączył zawodnik z Polski. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wieści co do współpracy Vostoka z Tyburą! Na pewno wynikną z niej modele o najwyższej wytrzymałości.

średnia ocena: 5.0