Zegarki Deep Blue - ideał dla nurków

02-10-2019

Wśród licznych marek zegarków, oferujących modele dla nurków, istnieje wiele marek, które skupiają się na produkcji zegarków skierowanych do casualowych pływaków, amatorów, doskonalących swoje umiejętności pod wodą. Jest jednak także kilka firm, które swój sprzęt dedykują profesjonalistom – jedną z nich jest marka Deep Blue, od niedawna znajdująca się w naszym sklepie.

Zegarki Deep Blue – co to za marka?

Marka Deep Blue powstała w 2007 roku i od samego początku znajdowała się w segmencie rynku zegarków zajmującego się produkcją modeli dla nurków. Od momentu powstania kierowała swoje produkty do profesjonalistów, dzięki czemu natychmiast znalazła się wśród liderów innowacji związanych z pływaniem, nurkowaniem i odpornością zegarków na wodę i wysokie ciśnienie pod jej powierzchnią. Marka postawiła sobie za cel odmianę świata zegarków i postawienie przede wszystkim na zadowolenie klienta, ustanawiając cztery filary swojej działalności – obsługę klienta, jakość, wartości i rzetelność. Dzięki temu marka zyskała ogromne zaufanie, którego nie waha się wykorzystywać, oferując klientom coraz bardziej zaawansowane, bezpieczne i, co ważne, piękne modele zegarków.

Kto powinien nosić zegarki Deep Blue?

Modele zegarków Deep Blue zostały zaprojektowane z myślą o osobach aktywnie uprawiających sporty wodne i to w ich przypadku znajdują największe zastosowanie. Mowa w szczególności o nurkach głębinowych, ze szczególnym uwzględnieniem ich najbardziej ekstremalnej grupy, czyli miłośników freedivingu. Dla nurków najbardziej odpowiednie będą oczywiście zegarki na pasku wykonanym z gumy i tworzywa – zapewnia on znacznie bardziej wygodne użytkowanie pod wodą. Jednak zegarki Deep Blue nie służą wyłącznie do noszenia pod wodą. Każdy, kto szuka eleganckiego modelu do noszenia razem z marynarką lub choćby koszulą z pewnością będzie z nich zadowolony.

Nurek pod wodą

Deep Blue – zegarki i opinie, które mówią same za siebie

Każdy, kto miał okazję wybrać zegarek Deep Blue, za każdym razem jest zadowolony zarówno z jego funkcji związanych z nurkowaniem, jak i z jego ekskluzywnego wyglądu. Świadczą o tym bardzo pozytywne opinie klientów otrzymywane przez producenta, jednak także funkcje i możliwości zegarków świadczą o ich wysokiej jakości. Szczególnie modele o największym zaawansowaniu pokazują, w jaki sposób myślą producenci – wykorzystują bowiem najdokładniejsze mechanizmy oraz funkcje zabezpieczające przed szkodliwym wpływem wody. Przedstawiamy zatem trzy najciekawsze modele marki.

Zegarek Deep Blue Pro Mil 1000M Automatic

Model Deep Blue Pro Mil 1000M Automatic Jest to jeden z najbardziej ekskluzywnych modeli zegarków Deep Blue – zawdzięcza to przede wszystkim klasycznemu wyglądowi nawiązującemu do tradycyjnych zegarków dla nurków oraz poziomowi wodoszczelności, wynoszącemu aż 1000 metrów! W dodatku model jest chroniony przed zalaniem w każdy możliwy sposób – zarówno wzmocnieniem koperty, dokręcaną koronką i i zakręcanym deklem, ale także ma zawór helowy, który pozwala na wyrównanie ciśnienia między zegarkiem a głębiną.

Zegarek Deep Blue Pro Mil 1000m Autimatic

Zegarek Deep Blue Sea Quest Diver 1500 M Helium-Safe SEAQ42WHBRC

Deep Blue Sea Quest Diver 1500M Helium-Safe to zegarek dla nurków na naprawdę wysokim poziomie. Albo tak głębokim – posiada bowiem wodoszczelność wynoszącą niezwykłe 1500 metrów, co umożliwia nurkowanie na naprawdę znacznych głębokościach – szczególnie miłośnicy freedivingu będą z niego zadowoleni, podobnie jak miłośnicy badania morskiego dna. Bezpieczeństwo zapewnia także dokręcana koronka i zakręcany dekiel, a zawór helowy pozwala na uwolnienie zgromadzonego w zegarku gazu, co wyrównuje ciśnienie i zapobiega uszkodzeniu. Świetnym rozwiązaniem dla nurków będzie także powłoka luminescencyjna, która pozwala na odczytanie godziny nawet poniżej głębokości do której dociera światło słoneczne – idealny wybór dla nurków głębinowych oraz badaczy podwodnych jaskiń. Ci ostatni będą zadowoleni także z szafirowego szkiełka z wewnętrznym antyrefleksem, które zabezpieczy zegarek przed zarysowaniem przez podwodne skały. To najlepszy wybór dla nurkowego eksperta.

Zegarek Deep Blue Sea Quest Diver

Zegarek Deep Blue Defender Helium-Safe DEF44PVDBK

Nie wszystkie zegarki Deep Blue są przeznaczone dla osób, które do wody wchodzą tylko, jeśli głębokość wynosi minimum sto metrów, najlepiej od razu do podwodnej jaskini. Osoby ćwiczące głębinowe nurkowanie lub cieszące się pływaniem z akwalungiem na średniej odległości od powierzchni lub pasjonujący się pływaniem czysto rekreacyjnym, z pewnością docenią model Deep Blue Defender. Wodoszczelność wynosząca 300 metrów z pewnością zadowoli niejednego miłośnika morskich fal, natomiast ukryty wewnątrz mechanizm automatyczny Seiko NH26, pozwalający aż na 40 godzin nieprzerwanej pracy, świetnie sprawdzi się zarówno pod, jak i nad wodą. Zawór helowy zabezpieczy przed zalaniem na głębszych obszarach, natomiast utrzymanie modelu w ciemnych barwach nadaje mu tajemniczego, eleganckiego wyglądu.

Zegarek Deep Blue Defender

Zegarki Deep Blue to propozycja dla wymagających i tych, którzy chcą mieć sprzęt zawsze najwyższej jakości. To także doskonały wybór dla każdego nurka, który nie chce rozstawać się ze swoją pasją nawet na lądzie. Jeśli należysz do takich osób – wybierz modele marki Deep Blue. Jeśli natomiast masz inne priorytety, zegarki Deep Blue z pewnością sprawdzą się jako świetnie wyglądające dodatki do Twojego stroju. Zamów je już dziś i przekonaj się o ich niezwykłym pięknie!

średnia ocena: 5.0