Zegarki MVMT i influencerzy

MVMT

Zegarki MVMT i influencerzy

Patrycja Mimik

Zadeklarowana wegetarianka, która stara się żyć w równowadze z naturą. Aktywna działaczka społeczna. W zegarkach opisuje zarówno świat damskich modeli do noszenia na co dzień, jak i eleganckich zegarków premium. Nie zapomina przy tym o biżuterii.

05 lutego 2021

MVMT jest marką, która tworzy swoje produkty dla osób pragnących wykreować indywidualny i niepowtarzalny styl, a także dla tych, którzy chcą odkrywać nowe kierunki w modzie. Sprawdzone projekty od MVMT pozwolą ci przekraczać granice twojej strefy komfortu. Znajdziesz w nich również wiele inspiracji, a nowoczesny design sprawi, że poczujesz się pewny siebie i odważysz się spełniać swoje marzenia. Poznaj niezwykłe osoby, które zrobiły ten pierwszy krok i teraz zajmują się tym, co kochają.

Zegarki MVMT i influencerzy

Kim jest influencer?

Influencerzy to wpływowe osoby, które skutecznie działają w świecie opinii, reklamy i marketingu. To właśnie z nimi utożsamiają się użytkownicy mediów społecznościowych, którzy mają podobne zainteresowania i upodobania. Odkryj nietypowych ludzi, którzy nie boją się odkrywania nowych trendów i żyją ze swoich pasji.

Lindsey Heppner - Influencer Marketing Agency

Jesteś osobą kreatywną i pragniesz robić rzeczy, które dla innych są niemożliwe? Przykład możesz wziąć z Lindsey Heppner, która dzięki sile, pracy i determinacji spełniła swoje marzenie i śni swój amerykański sen w Kalifornii. Heppner założyła w mieście aniołów - Los Angeles - pierwszą agencję ds. influencerów i marketingu (Influencer Marketing Agency) VAMPPED. Obecnie współpracuje z jednymi z najbardziej prestiżowymi markami na świecie jak właśnie z firmą MVMT, i rozpoznawalnymi influencerami.

MVMT i Lindsey Heppner

Nyjah Huston i skateboard

Dynamiczny, odważny, niebojący się nowych wyzwań i zdeterminowany - taki jest właśnie 24-letni Nyjah Huston. Ten utalentowany amerykański chłopak jest mistrzem skateboardingu, a deskorolka to jego cały świat. Udowadniają to jego liczne osiągnięcia m.in. zdobył 18 medali w zawodach sportów ekstremalnych X Games oraz osiągnął 20 zwycięstw w SLS - Street League Skateboarding, czyli międzynarodowych, profesjonalnych zawodach w jeździe na deskorolce. To właśnie jego zapał. Niezłomne dążenie do doskonałości, bycia mistrzem i zdobywania upragnionych celów sprawiają, że Nyjah Huston idealnie odzwierciedla ideę i miejski styl zegarków MVMT.

MVMT i Nyjah Huston

Orion Carloto - poezja i film w jednym

Marka MVMT stawia na pierwszym miejscu na oryginalność i autentyczność u młodych osób. Nie inaczej było z Orion Carloto, z którą firma współpracuje już od pewnego czasu. Pisarka i poetka w jednym skupiająca się na marzeniach, tym co jest obecnie i zdobywaniu potrzebnego doświadczenia, które niekiedy przyjmuje różnorodne formy. Światową karierę zyskała za sprawą połączenia poezji i fotografii filmowej. Owocem tego są 2 tomy poezji. Flux”, debiutancki tomik i pierwszy z nich, wydany w 2017 r. oraz „Film for Her” z 2020 r. Wszystko to daje obraz osoby, która wie, czego chce od życia i czerpie z niego garściami. Zegarki MVMT pozwalają jej nadążać za szybkim tempem współczesnego świata.

MVMT i Orlon Carloto

Jeff Cole - mafia cyfrowych dzieł sztuki

Szybkie tempo życia warunkuje styl i to, kim jesteśmy u wielu osób - tak jak u Jeffa Cole’a, który artystyczną duszą i zegarkami MVMT wyraża siebie, swój indywidualny styl i unikalną miłość do sztuki. Artysta w swojej twórczości łączy zamiłowanie do sztuk wizualnych z kultowymi postaciami z komiksów, gier i kultury popularnej, motywując tym samym miliony osób. Tak powstała firma IKONICK stworzona w 2016 roku z pasji i inspirujących projektów. Te odważne obrazy, cyfrowe dzieła sztuki, są gwarancją niezawodnego sukcesu Jeffa Cole’a. Składają się na niego wiele godzin ciężkiej pracy oraz godna podziwu wytrwałość w osiąganiu celów, którym to marka MVMT hołduje w swoich działaniach.

MVMT i Jeff Cole

Deja Foxx - aktywistka w obronie praw kobiet

Świat należy do młodych, a firma MVMT stara się wspierać młodzież, która walczy o siebie, o swoje prawa i swoje miejsce we współczesnym świecie. Ważnym krokiem stało się rozpoczęcie współpracy marki z Deją Foxx - 20-letnią aktywistką z Uniwersytetu Columbia. Młoda działaczka walczy na rzecz sprawiedliwości reprodukcyjnej i świadomych wyborów kobiet. To głos i potencjał młodych ludzi, którzy mają siłę i chęci do wprowadzania znaczących zmian. Zarówno Deja Foxx, jak i MVMT stawiają na zdobywanie sukcesów, które determinują młodzież, do tego, kim się staną.

MVMT i Deja Foxx

Odkryj świat MVMT razem z wpływowymi influencerami

Wszyscy wspomniani influencerzy i marka MVMT stawiają na niezależność, spełnianie marzeń i odkrywanie swojego powołania. Nie bój się przekraczać swoich granic. Z zegarkami MVMT wszystko jest możliwe. To właśnie z nimi odkryjesz kim jesteś i kim chciałbyś być.


Patrycja Mimik

Zadeklarowana wegetarianka, która stara się żyć w równowadze z naturą. Aktywna działaczka społeczna. W zegarkach opisuje zarówno świat damskich modeli do noszenia na co dzień, jak i eleganckich zegarków premium. Nie zapomina przy tym o biżuterii.

Inne wpisy tego autora

Swatch

Dzieło sztuki na nadgarstku. Swatch i mistrzowie pędzla MoMA

Współpraca marki Swatch i jednym z nowojorskim muzeum MoMA zaowocowała niepowtarzalnymi zegarkami nawiązującymi do arcydzieł nowoczesnego malarstwa. Który model sprawdzi się na Twoim nadgarstku?
Czytaj dalej

Guess

Błysk, blask, blichtr, czyli nowa biżuteria Guess

Biżuteria marki Guess co sezon nas czymś zaskakuje. Poznaj razem z nami najświeższe nowości!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Zegarki z logo lub monogramem - hit czy kit?

Logo to nie tylko oryginalne podkreślenie tarczy zegarka, ale także nieodłączny symbol danej marki. Sprawdź, dlaczego zegarki z logo są takie wyjątkowe.
Czytaj dalej

Poradniki

Akcesoria, które uzupełnią garderobę latem. Biżuteria, zegarki i okulary

Poznaj najnowsze trendy w akcesoriach na sezon wiosna-lato 2022. Skompletuj swoją letnią garderobę z modnymi akcesoriami - biżuterią, zegarkami i okularami.
Czytaj dalej

TOP

Zegarek na komunię - 6 najciekawszych propozycji

Zastanawiasz się nad ciekawym, a przy tym oryginalnym prezentem na I Komunię Świętą dla dziecka? Oto kilka naszych propozycji.
Czytaj dalej

Rozmaitości

Inspiracje na wiosnę - nowe zegarki znanych marek

Kolor, błysk i kwiaty to trzy silne trendy pojawiające się w nowościach od znanych marek. Zobacz, jakie zegarki są w tym sezonie najmodniejsze i znajdź idealny model na sezon wiosna-lato 2022.
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie