Dopasowanie bransolety Fabryka Zegarków

Zegarek na bransolecie - dopasowanie do nadgarstka

Zegarek na bransolecie potrafi bardzo dobrze zwracać na siebie uwagę – wykonana ze stali szlachetnej lub tytanu nadaje zegarkowi niezaprzeczalnego uroku. Trzeba wszakże pamiętać, że ze względu na naturę rodzaju paska, zakupiony zegarek będzie przystosowany do możliwie największego rozmiaru nadgarstka. Naturalnie możemy w pewnym stopniu modyfikować rozmiar bransolety, jednak ewentualne próby odejmowania albo dodawania ogniw bez profesjonalnego sprzętu i przeszkolenia mogą uszkodzić zegarek.

W sklepie Fabrykazegarkow.pl istnieje możliwość zmiany obwodu bransolety już na etapie składania zamówienia. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków i otrzymany przez Ciebie zegarek będzie gotowy do założenia. 

Obecnie oferujemy możliwość skrócenia bransolety w zegarku dostarczonym od producenta dla wybranych modeli, oznaczonych na stronie. W przypadku chęci dokupienia dodatkowych ogniw do bransolety skontaktuj się z naszym Biurem Obslugi Klienta.

Jak zmierzyć rozmiar nadgarstka?

Wydrukuj w formacie A4 przesłany przez nas dokument z miarką. Jeśli nie masz możliwości jej wydrukować, dobrymi zamiennikami będą odcinek sznurka i linijka. PDF z miarką możesz pobrać, klikając w przycisk poniżej. 

 

Dopasowanie bransolety

 

Wytnij starannie miarkę przy pomocy nożyczek. Ważne, aby początek linijki zaczynał się wraz z wartością 0 (zero) na skali.

 

Dopasowanie bransolety w zegarku

 

Opleć miarką nadgarstek w miejscu, gdzie będziesz trzymać zegarek. Miejsce styku początku miarki z liczbą wskaże Ci wynik końcowy.

 

Dopasowanie bransolety Fabryka Zegarków

 

Otrzymany wynik wpisz w pole, które wyświetli Ci się przy zamówieniu.

 

jak mierzyć bransoletę

 

Nie masz centymetru lub nie możesz wydrukować naszej miarki? W przypadku użycia „domowej alternatywy” opleć sznurkiem nadgarstek, a miejsca styku – po rozłożeniu sznurka na linijce – wskażą Ci końcowy wynik.

Jeśli lubisz nosić zegarek ściśle przylegający do nadgarstka, podaj dokładnie otrzymany wymiar. W przypadku, gdy lubisz nosić zegarek nieco luźniej, do otrzymanego wyniku dodaj 0,5 – 1 cm. Nasi pracownicy uwzględnią dostateczny, komfortowy luz przy skracaniu bransolety.