Prace serwisowe

Trwa aktualizacja strony - zapraszamy wkrótce

Konkurs na opinie Fabryka Zegarków

Najlepsza opinia na zegarek!

Napisz nam, dlaczego wybrałeś swój zegarek, co sprawia, że marzysz o konkretnym modelu lub co go wyróżnia i wygraj! Nie ograniczamy Cię -możesz skupić się na jego wyglądzie, parametrach technicznych, lub cechach dla Ciebie szczególnych. Ty decydujesz!

Wygraj bon opinie Fabryka Zegarków

Co musisz zrobić, by wygrać?

1. Wybierz dowolny zegarek znajdujący się w ofercie naszego sklepu, napisz opinię i dodaj ją w komentarzu do postu konkursowego na fanpage sklepu Fabrykazegarkow.pl. Jeśli chcesz, udostępnij nasz konkurs na swoim profilu.

2. Dodaj swoją opinię na karcie produktu pod wybranym przez siebie modelem na stronie www.fabrykazegarkow.pl (opcja na stronach produktów 'Dodaj swoją opinię').

3. Wyślij nam link do ocenionego zegarka wraz z tekstem opinii, swoim imieniem i nazwiskiem, a także numerem telefonu na adres konkurs@fabrykazegarkow.pl. Wszystkie nadesłane opinie dokładnie przeczytamy, wybierając spośród najciekawszą i najbardziej oryginalną. Postaraj się. Im ciekawsza opinia, tym większe szanse na wygraną.

Co dla Ciebie mamy?

1. Zwycięzca konkursu otrzyma bon o wartości 250 PLN do wykorzystania na zakupy powyżej 500 PLN w sklepie fabrykazegarkow.pl. Prosimy o dokładne zapoznanie się z przedstawionymi poniżej zasadami konkursu.W przypadku pytań, o kontakt mailowy z naszym sklepem pod adresem konkurs@fabrykazegarkow.pl.

1. Organizator i czas trwania

Konkurs organizowany jest przez sklep Fabrykazegarkow.pl, którego właścicielem jest firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą przy Al. Witosa 31/115 Warszawa 00-710 zwanym dalej organizatorem.
Konkurs trwa do odwołania, w miesięcznych cyklach począwszy od 1.01.2017.

2. Zasady konkursu

Konkurs na opinię skierowany jest do klientów naszego sklepu oraz każdego, kto polubi naszą stronę na Facebooku. Tematyką konkursu jest najciekawsza opinia na temat zegarka dostępnego w sklepie fabrykazegarkow.pl. Nie przewidzieliśmy dolnej, ani górnej granicy w ilości znaków, jednak dłuższe opinie będą miały większe szanse na wygraną. Każdy z autorów może przesłać nam dowolną ilość opinii, pod warunkiem, że każda z nich została umieszczona pod odpowiadającym modelem zegarka, na stronie www.fabrykazegarkow.pl. Uczestnik zgłaszając opinię do konkursu jednocześnie oświadcza, iż jest jej autorem i posiada do niej wyłączne prawa autorskie. Tekst nie może być kopią innej opinii, ani zawierać w sobie fragmentów innych opinii. Poprzez udział w konkursie i nadesłanie zgłoszenia wraz z oświadczeniem każdy uczestnik przenosi nieodpłatnie na Organizatora konkursu wszelkie autorskie prawa majątkowe do opinii, na wszystkich polach eksploatacyjnych bez ograniczeń co do czasu oraz terytorium.

Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku, gdy osoba trzecia będzie rościć sobie prawa do nadesłanej przez niego opinii.

Zgłaszane do konkursu opinie nie mogą naruszać prawa ani dóbr osobistych osób trzecich i ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Nie mogą też zawierać treści erotycznych, rasistowskich, faszystowskich i powszechnie uznawanych za obraźliwe lub wulgarne. Niedopuszczalne jest aby opinie nawoływały do czynów niezgodnych z prawem lub obrażały uczucia innych osób, a w szczególności uczucia religijne.