raty Credit Agricole

Zakupy na raty w Credit Agricole 

 

Kupowanie na raty w Credit Agricole jest dostępne i może być wygodnym rozwiązaniem, jeśli chcesz rozłożyć koszty zakupów na kilka miesięcy.

 

Krok I

Na początek, wybierz artykuł lub produkt, który cię interesuje, przeglądając ofertę na stronie internetowej sklepu. Następnie kliknij złóż zamówienie.

Raty Credit Agricole Fabryka Zegarków


Krok II

Teraz zajmij się wyborem, jak chcesz, aby twoje zamówienie zostało dostarczone i w jaki sposób planujesz dokonać płatności przy użyciu rat Credit Agricole.

Minimalna kwota zakupy na raty to 300 zł

Po złożeniu zamówienia, pozostań na stronie. Po kilku sekundach pojawi się formularz wniosku ratalnego, który musisz dokładnie wypełnić. Ten formularz będzie zawierał informacje na temat twojej zdolności kredytowej i zostanie użyty do oceny twojego wniosku o kredyt na raty w Credit Agricole.

Credit Agricole Fabryka Zegarków raty


Krok III 

Proces podpisywania umowy kredytowej rozpoczyna się po zaakceptowaniu wniosku. Jeśli bank zaakceptuje twój wniosek, następnym krokiem będzie przesłanie do ciebie umowy kredytowej do podpisania.

Fabryka Zegarków Credit Agricole raty


Krok IV

Po zaakceptowaniu umowy kredytowej przez bank, sklep, w którym dokonałeś zakupu na raty, otrzymuje informację o możliwości zrealizowania twojego zamówienia.

raty Fabryka Zegarków Credit Agricole

Umowa kredytowa jest bezpośrednio zawierana z bankiem Credit Agricole. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących statusu wniosku lub umowy kredytowej zachęcamy do skontaktowania się z infolinią banku Credit Agricole pod numerem telefonu: 801-33-00-33. Dodatkowe szczegółowe informacje na temat dostępnych instrumentów kredytowych w ofercie Credit Agricole oraz pełny regulamin usługi znajdziesz na stronie internetowej Credit Agricole pod tym linkiem oraz na stronie credite-agricole.pl.

Życzymy udanych zakupów!


Credit Agricole Zegarownia