BIŻUTERIA TOMMY HILFIGER

Ozdoby od Tommy’ego Hilfiger’a to propozycja skierowana przede wszystkim dla Panów, co można to śmiało nazwać ewenementem na tle innych producentów biżuterii, którzy oprócz elementów zdobniczych, w swojej ofercie mają również zegarki. O ile inni projektanci stawiają na wytwarzanie elementów dekoracyjnych dla Pań, o tyle obszar zainteresowań Tommy’ego Hilfiger’a to – z drobnymi wyjątkami – biżuteria męska.

 

Biżuteria Tommy Hilfiger dla mężczyzn

Ozdoby sygnowane logo Tommy Hilfiger z pewnością nadadzą oryginalności oraz szykowności stylizacjom każdego mężczyzny. Większość elementów zdobniczych – jak już było wspomniane – to przedmioty o zdecydowanie męskim ukierunkowaniu. Można z nich wyróżnić dwa podstawowe zbiory ozdób, czyli spinki do mankietów, a także bransolety. Spinki wytworzono wyłącznie ze stali szlachetnej; utrzymane są w niebanalnej formie, tak charakterystycznej dla amerykańskiego projektanta. Bransolety natomiast to albo stalowe, nieuczulające „łańcuchy” albo zakończone metalową sprzączką rzemienne pasy, wykonane z wygodnej skóry naturalnej. Oczywiście wszystkie ozdoby od Tommy Hilfiger’a są oznaczone logo wytwórcy, występującym jako pełen system imienniczy lub jako litera „H”.

 

Biżuteria Tommy Hilfiger dla pań

Warto również wspomnieć o wyjątkowej, damskiej biżuterii; wśród zdecydowanej większości męskich ozdób jest to bezsprzeczny „biały kruk”. Utrzymana została w formie stalowej plecionki o barwie różowego złota, a na sześciennej sprzączce w ciekawy sposób wtłoczono logo wytwórcy, literę „H”. Damski egzemplarz jest także bogato zdobiony kryształkami.

 

Oficjalny Sprzedawca Tommy Hilfiger - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Biżuteria Tommy Hilfiger, zakupiona w sklepie Fabryka Zegarków, posiada certyfikat autentyczności oraz oryginalne pudełko. Jest również objęta dwuletnią gwarancją producenta.

 

Duży wybór biżuterii TOMMY HILFIGER ✔ Autoryzowany Sprzedawca GUESS ✔ Dostawa kurierem zawsze GRATIS ★ NAJNIŻSZE CENY W POLSCE ★

56 produkt(ów)

56 produkt(ów)