Jaki zegarek z krokomierzem wybrać?

13-07-2021

Lato to jest czas, gdy mimo upału dużo chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Zwłaszcza w nieliczne, chłodniejsze popołudnia dużą przyjemność sprawia spacer wyłapany w czasie naszej krótkiej doby. Ze względu na brak konieczności noszenia obciążających kurtek i ciężkich butów jogging, dynamiczny marsz lub po prostu spacer z bliskimi ludźmi sprawia wielką przyjemność. Dlatego dziś prezentujemy najlepsze zegarki z krokomierzem, które dodatkowo pozwolą monitorować Twój progres podczas każdego wyjścia na zewnątrz.

Jaki zegarek z krokomierzem będzie dla Ciebie najlepszy?

Mimo tego, że krokomierze na rękę stosunkowo często pojawiają się w wyposażeniu inteligentnych zegarków, ich konstrukcja jest dosyć skomplikowana. Polega ona na równoległej pracy wahadła oraz mikroprocesora. Wahadło jest w stanie odczytać charakterystyczny ruch ręki podczas stawiania kroków przez właściciela: w tym momencie osiąga ono skrajne punkty wyznaczając jednocześnie punkty styczne w układzie wejściowym mikroprocesora. To właśnie w ten sposób odpowiedni algorytm przedstawia precyzyjnie określoną liczbę kroków, które robimy nie tylko podczas świadomego wysiłku, ale zawsze - nawet wtedy, gdy po raz pierwszy danego dnia wychodzimy z łóżka. Który zegarek z krokomierzem sprawdzi się na Twoim nadgarstku?

Suunto 9 Baro Black SS050019000

Niezwykle stylowym urządzeniem jest Suunto 9 Baro Black SS050019000, który składa się z okrągłej koperty oraz dopasowanego paska wykonanego z wygodnego tworzywa. Całość posiada szeroki zakres funkcji, który poza krokomierzem obejmuje m.in. inteligentne powiadomienia, kompatybilność z licznymi aplikacjami sportowymi, FusedTrack i wiele innych. Najwyższa jakość materiałów, z których smartwatch powstał gwarantuje wytrzymałość nawet w szczególnie ekstremalnych warunkach, dlatego model ten sprawdzi się na nadgarstku każdego miłośnika zdrowego trybu życia.

Suunto 9 Baro Black SS050019000

Garmin Fenix 6X PRO GPS Smartwatch 010-02157-01

Niemniej ciekawą propozycją jest Garmin Fenix 6X PRO GPS Smartwatch 010-02157-01, który zarówno pod względem funkcjonalności, jak i obudowy jest przystosowany do uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych. Model ten sprawdzi się osobom początkującym oraz wieloletnim miłośnikom aktywności ze względu na takie aspekty, jak polimer wzmocniony włóknem szklanym z którego wyprodukowano kopertę, czarny pasek oraz wyświetlacz o szerokości 1.4 cala przykryty szkiełkiem Gorilla Glass dla ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Model wyposażono w liczne udogodnienia, takie jak technologia nadgarstkowego i optycznego pomiaru tętna Garmin Elevate, niezliczone profile aktywności, Trendline (wyznaczanie popularnych tras), pulsoksymetr, monitor energii Body Battery i wiele, wiele innych.

Garmin Fenix 6X PRO GPS Smartwatch 010-02157-01

Marea Active B60002/2

Jeżeli szukasz modelu w niższym przedziale cenowym proponujemy fantastyczny produkt, który sprawdzi się zarówno na męskim, jak i damskim nadgarstku. Marea Active B60002/2 składa się z koperty wykonanej z wysokiej jakości tworzywa oraz silikonowego paska, który szczególnie łatwo utrzymać w czystości. Całość utrzymano w uniwersalnej, granatowej kolorystyce, dlatego smartwatch rewelacyjnie komponuje się z każdą stylizacją. Jego liczne udogodnienia obejmują nie tylko funkcje sportowe, ale także personalizację tarczy, tryb “Nie przeszkadzać”, monitor snu, przypomnienie o piciu, powiadomienia z telefonu i wiele innych. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Android oraz iOS, ponadto jego bateria pracuje 3-7 dni w zależności od intensywności korzystania z produktu.

Marea Active B60002/2

Polar Ignite 2 725882058139

To zestawienie byłoby niepełne gdyby nie pojawił się w nim model spod pióra marki Polar. Zdecydowaliśmy się na smartwatch Ignite 2 725882058139 ze względu na jego szczególnie stylowy design, który rewelacyjnie komponuje się nie tylko ze sportową stylizacją, ale także z codzienną, lub nawet elegancką. Okrągła koperta jest zestawiona z wygodnym paskiem, całość utrzymano w czarnej kolorystyce, w związku z czym model dobrze wygląda na nadgarstku absolutnie każdego. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz został zabezpieczony szkiełkiem Dragontrail, które charakteryzuje się szczególną odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Szeroka funkcjonalność urządzenia obejmuje m.in. Training Load Pro (wpływ treningów na obciążenie organizmu), Nightly Recharge (śledzenie regeneracji), FitSpark (spersonalizowany przewodnik treningowy), oczywiście krokomierz, sterowanie muzyką, prognozę pogody, 130 dyscyplin sportowych i wiele innych.

Polar Ignite 2 725882058139

Już dziś wybierz idealny zegarek z krokomierzem

Który z wyżej wymienionych smartwatchy zrobił na Tobie największe wrażenie? Jeżeli potrzebujesz jeszcze kilku modeli zanim podejmiesz ostateczny wybór nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą nie tylko inteligentne zegarki. Twoje zdrowie jest w Twoich rękach a świetnie dobrany smartwatch, który zawiera niezawodny krokomierz, to rewelacyjne narzędzie pomocnicze w regularnym śledzeniu postępu Twojej przygody ze zdrowym trybem życia.

średnia ocena: 5.0