Poradniki

Poradniki

Poradniki

Prezent na Dzień Dziecka – może smartwatch dla dzieci?

Wspaniałym prezentem na Dzień Dziecka może być właśnie smartwatch! Podpowiadamy jaki zegarek inteligentny wybrać!
Czytaj dalej

Poradniki

Zegarki i akcesoria zegarkowe w prezencie ślubnym

Sezon weselny w pełni! Szukacie pomysłu na prezent? My już dawno znaleźliśmy idealny!
Czytaj dalej

Poradniki

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej kobiety, czyli zegarek na Dzień Matki

Szukasz odpowiedniego prezentu dla wyjątkowej osoby, jaką jest mama? Oto kilka naszych propozycji. Dowiedz się, jaki zegarek będzie idealnym prezentem na Dzień Matki!
Czytaj dalej

Rozmaitości

5 powodów, dlaczego sportowcy wytrzymałościowi powinni wykonywać trening siłowy o wysokiej intensywności

Aby sportowcy wytrzymałościowi mogli w pełni rozwinąć swój potencjał, powinni zadbać o równowagę między wydolnością a siłą. Jakie są zalety oporowego treningu siłowego o wysokiej intensywności HIRT?
Czytaj dalej

TOP

Top 5 zegarków komunijnych! Już teraz wybierz najlepszy prezent

Wybranie odpowiedniego zegarka komunijnego na prezent dla dziecka to nie lada wyzwanie. Przeczytaj nasz wpis i wybierz najlepszy!
Czytaj dalej

Poradniki

Wodoszczelność zegarków. Przewodnik

Co to jest wodoszczelność? Jaka klasa wodoszczelności pasuje do wybranych sportów wodnych? Tego dowiesz się z naszego przewodnika po wodoszczelności zegarków!
Czytaj dalej

Poradniki

Jak zacząć uprawiać bikepacking? Poznaj przydatne wskazówki

Bikepacking to styl jazdy rowerowej, który pozwala cieszyć się drogą, czerpać radość z podróży bez presji na wynik. Jak zacząć uprawiać tę dyscyplinę? Poznaj przydatne wskazówki!
Czytaj dalej

Porady - blog o zegarkach - ciekawostki, recenzje, newsy

Nie jesteś pewien, na jaki zegarek się zdecydować? Skorzystaj z naszego bloga, w którym znajdziesz porady na temat najpopularniejszych marek.

Ciekawostki, recenzje sporządzone przez naszych redaktorów oraz newsy ze świata zegarków w bardzo przystępny sposób pomogą ci rozwiać wszelkie wątpliwości w kwestii kupna zegarka. Nasze porady znajdziesz na blogu.

Na naszym blogu znajdziesz porady na temat wszystkich marek z naszej oferty. Niezależnie od tego, jakie masz wąpliwości - znajdziesz tam dużo inspiracji na temat najpopularniejszych marek zegarmistrzowskich.