Łukasz Pieniążek - nowy ambasador marki Pulsar

12-06-2019

W zacnym gronie sportowych ambasadorów amerykańskiej marki Pulsar znalazła się nowa, niezwykle ciekawa osoba, którą jest kierowca rajdowy Łukasz Pieniążek. Niesłychanie doświadczony i utytułowany sportowiec idealnie wpisuje się w charakter marki, dla której głównym źródłem inspiracji jest świat motoryzacji.

Zegarki Pulsar – kosmiczna inspiracja

Marka Pulsar powołana do życia została w latach 70 ubiegłego wieku w USA. Jej nazwa odwołuje się do obiektów astronomicznych, które wysyłają w regularnych odstępach czasu promieniowanie radiowe. Głównym założeniem amerykańskiej manufaktury jest połączenie designu inspirowanego podbojem kosmosu z innowacyjnymi i niezwykle praktycznymi technologiami, których zadaniem jest ułatwienie każdego z codziennych obowiązków. W 1972 roku marka zaprezentowała pierwszy na świecie elektroniczny zegarek, który wyposażony został w wyświetlacz LCD. Pulsar zadebiutował na dużym ekranie: zegarek sygnowany logiem marki można było ujrzeć m.i.n. w filmie „Żyj i pozwól umrzeć”, który opowiada o przygodach Jamesa Bonda. Przełomowym momentem dla przedsiębiorstwa stał się 1978 rok, kiedy to rozpoczęło ono współpracę z japońską manufakturą Seiko, co zaowocowało rozwinięciem technologii implementowanych do zegarków Pulsar.

zegarek-damski-chronostar-shimmer-r3753279505

FIA WRC Rally Corsica 2019 | ©RALLYPIXELS

Łukasz Pieniążek – nowy ambasador marki Pulsar

Nowym ambasadorem marki Pulsar, który idealnie wpisuje się w jej sportowy i motoryzacyjny charakter, został kierowca rajdowy Łukasz Pieniążek. Urodzony w 1990 roku w Częstochowie sportowiec rozpoczął swoją karierę w 2013 roku i już po 4 latach wystartował w kategorii WRC2, zasiadając za kierownicą Forda Fiesty R5. W 2018 roku Pieniążek zdobył 2 miejsce w Rajdzie Portugalii. Kierowca ma za sobą 60 startów w profesjonalnych rajdach. Inspirowany motoryzacją design, praktyczna funkcjonalność oraz zastosowanie najlepszej jakości, odpornych na urazy materiałów sprawiają, że zegarki Pulsar są wręcz idealną propozycją dla każdego kierowcy rajdowego.

zegarek-damski-chronostar-shimmer-r3753279505

FIA WRC Rally Corsica 2019 | ©RALLYPIXELS

Zegarek męski Pulsar X PX8003X1

Idealnym przykładem zegarka zaprojektowanego do zadań specjalnych jest model PX8003X1. Zegarek ten gości na nadgarstku innego sportowego ambasadora marki Pulsar Paula Ronchetti, który zajmuje się profesjonalną jazdą na deskorolce. Model wyposażono w wykonaną ze stali szlachetnej kopertę, która zawieszona została na zapewniającym komfort użytkowania pasku ze skóry naturalnej. Skuteczną ochronę przed zarysowaniami i obtłuczeniami zapewnia szkiełko mineralne, którym pokryta została jego niezwykle czytelna tarcza. Całość utrzymano w odcieniach stonowanej czerni. Dzięki wodoszczelności w klasie 100 metrów w zegarku bez obaw można nie tylko pływać, ale również nurkować bez akwalungu.

Zegarek Pulsar Classic Chronograph PT3951X2

Model PT3951X2 to propozycja zegarka, który wyróżnia ciekawy i przyciągający wzrok design. Z czarną kopertą oraz meshową bransoletąw tym samym kolorze, do których wykonania użyto odpornej na urazy stali szlachetnej, w idealny sposób kontrastuje czytelny, niebieski cyferblat. Model wyposażono w dodatkowe sub-tarcze chronografu, które pozwalają na dokonywanie bardziej zaawansowanych obliczeń czasu, oraz w analogowy datownik dni miesiąca, który ulokowany został między czwartą i piątą godziną. Uroku nadaje całości czerwona wskazówka sekundowa.

zegarek-damski-chronostar-shimmer-r3753279505

Zegarek męski Pulsar Sport PZ4027X1

Osoby prowadzące aktywny styl życia, które cenią sobie przede wszystkim praktyczność i funkcjonalnośc, powinny zwróćić uwagę na model PZ4027X1. Zegarek łączy w sobie zalety klascznej, analogowej tarczy z cyfrowym, podświetlanym wyświetlaczem. Wyposażono go w stoper, timer oraz rozbudowany datownik. Do wykonania korpusu oraz bransolety w kolorze ponadczasowego srebra użyto najwyższej jakości stali szlachetnej, gwarantującej skuteczną ochronę przed każdym rodzajem urazów. Precyzję chodu zapewnia mechanizm kwarcowy, którego źródłem zasilania są ogniwa baterii.

zegarek-damski-chronostar-shimmer-r3753279505

Produkty sygnowane logiem amerykańskiej marki Pulsar łączą w sobie nowoczesny, futurystyczny design z imponującymi rozwiązaniami technologicznymi. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów do stworzenia poszczególnych komponentów sprawia, że są one stworzone z myślą o najbardziej wymagających sportach, takich jak profesjonalne rajdy samochodowe, ktorymi zawodowo zajmuje się nowy ambasador marki Łukasz Pieniążek.

W kategorii: Zegarki Pulsar

średnia ocena: 5.0