ZEGARKI PULSAR

Pulsar to obiekt astronomiczny, który w krótkim odstępie czasu wysyła ogromne ilości różnego rodzaju promieniowania. Pierwsze tego typu zjawisko zaobserwowano już w 1967 roku, a do dzisiaj poznano już 1900 pulsarów. Odkrycie, wiążące się z galopującym postępem technologicznym zainspirowało amerykański koncern Hamilton Watch Company, aby stworzyć nową markę zegarków, jednoznacznie kojarzących się z zaawansowanymi technologiami w służbie podboju kosmosu. W 1972 roku wypuszczono więc nową serię zegarków – Pulsar. Początkowo modele tej marki charakteryzowały się futurystycznym wyglądem, wyświetlaczem LED i miały być forpocztą czasomierzy nowoczesnych. Zastosowane wówczas technologie były bardzo nowatorskie – zegarki mogły służyć jako kalkulatory, co było w ówczesnych czasach rzeczą niespotykaną. Z czasem jednak, gdy seria Pulsar usamodzielniła się na rynku, zaczęto wypuszczać również modele klasyczne – analogowe. W 1978 roku marka rozpoczęła ścisłą współpracę z japońskim producenta – Seiko, który wzbogacił modele Pulsar o znakomite mechanizmy, a także nadał nowy wygląd i rozwinął dotychczasowe funkcje.

 

Wyjątkowe wykonanie męskich zegarków Pulsar

 

Pulsary szybko stały się modne wśród znanych osób. Roger Moore, jako James Bond w filmie „Żyj i pozwól umrzeć” ma na ręku czasomierz Pulsar; również zegarka tej marki używał prezydent USA Gerald Ford.

Obecnie Pulsary to zegarki ze wszech miar unikatowe, przeznaczone dla osób szukających oryginalnego stylu i niebojących się używać czasomierzy o odważnej kompozycji wykonania. Marka nadal wierna jest pierwotnej, innowacyjnej koncepcji konstruowania zegarków, przez co nierzadko można w nich zaobserwować nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania. Jednocześnie mechanizmy oraz materiały użyte do wykonania komponentów są najwyższej klasy; wszystkie pochodzą z fabryk Seiko. Japoński koncern użycza doskonałych mechanizmów – czy to kwarcowych, zasilanych baterią, czy solarnych, które napędza energia słoneczna. Wszystkie koperty zegarków Pulsar są wykonane ze stali szlachetnej, co zapobiega wszelkim uszkodzeniom i zarysowaniom, a przy tym gwarantuje niezwykły i stylowy wygląd.

 

Liczne kolekcje zegarków Pulsar

 

Czasomierze Pulsar mogą się przydać zarówno osobom ceniącym sobie elegancję, jak i tym, które wymagają sprawnego funkcjonowania zegarka w każdych warunkach. Specjalnie dla tych ostatnich stworzono serie Chronograph, Active Men, WRC oraz Sports. Cechują się one zwiększonym poziomem wodoodporności oraz wyposażono je w dodatkowe funkcje, czyli przede wszystkim stoper i datownik. Czasomierze te mają znacznie rozbudowaną tarczę, a ich wskazówki pokryto materiałem światłochłonnym. Ponadto są bardzo trwałe, w związku z czym skutecznie obronią się przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dla osób chcących posiadać szykowny zegarek, który nada się do eleganckiej stylizacji opracowano kolekcje Business, Casual oraz Dress. Dodatkowo, ze względu na specyficzny mechanizm słoneczny zainstalowany wewnątrz niektórych czasomierzy, stworzono serię Solar.

Od 1999 roku czasomierze Pulsar trafiły na polski rynek i natychmiast zyskały sobie rzeszę oddanych fanów. Kolejne generacje czasomierzy i kolekcje z pewnością trafią w gusta każdego odbiorcy, tym bardziej że są w wyjątkowo przystępnych cenach.

Cena już od 327,00 zł ⌚ 37 Zegarków Pulsar ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

37 produkt(ów)

37 produkt(ów)