Najlepsze smartwatche Garett dla dzieci. Na Komunię i nie tylko!

Garett

Najlepsze smartwatche Garett dla dzieci. Na Komunię i nie tylko!

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

09 maja 2024

Zbliża się sezon komunijny, a jednym z najpopularniejszych prezentów dla dzieci stają się smartwatche. Wybór odpowiedniego zegarka może być wyzwaniem, dlatego przygotowaliśmy zestawienie najlepszych modeli smartwatchy Garett, które sprawią radość każdemu dziecku. Smartwatche Garett są doskonałym wyborem, zapewniając nie tylko funkcje zegarka, ale także bezpieczeństwo i zabawę. Poznaj nasze propozycje idealnych zegarków komunijnych!

 
 

Dlaczego smartwatch na Komunię to świetny pomysł?

Zbliża się sezon komunijny, a jednym z najpopularniejszych prezentów dla dzieci stają się smartwatche. Dlaczego to świetny pomysł? Smartwatche Garett oferują nie tylko zaawansowane funkcje zegarka, ale także bezpieczeństwo, aktywność fizyczną i edukację poprzez zabawę. Umożliwiają kontakt rodziców z dzieckiem, zapewniając jednocześnie swobodę w odkrywaniu świata. Wybór odpowiedniego modelu może być wyzwaniem, dlatego przygotowaliśmy zestawienie najlepszych ofert smartwatchy Garett, które sprawią radość każdemu dziecku.

 

Zestaw Garett Kids Nice Pro 4G + Garett Kids Fit

Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem dla każdego rodzica. Zegarki smart dla dzieci, takie jak Garett Kids Nice Pro 4G i Garett Kids Fit, pełnią ważną rolę w zapewnianiu spokoju i kontroli. Dzięki funkcjom monitorowania lokalizacji GPS oraz możliwości nawiązywania połączeń telefonicznych z rodzicami, rodzice mają stały dostęp do informacji o bezpieczeństwie swoich dzieci, nawet gdy są poza zasięgiem wzroku. Dodatkowo, monitorowanie aktywności fizycznej, takie jak liczba kroków czy czas spędzony na aktywnościach, pozwala na zachęcanie dzieci do zdrowego trybu życia. To innowacyjne rozwiązania sprawiają, że zegarki smart stają się nie tylko praktycznym gadżetem, ale także narzędziem wspierającym bezpieczeństwo i rozwój dzieci. Z myślą o naszych najmłodszych stworzyliśmy praktyczny zestaw komunijny Garett Kids Nice Pro 4G + Garett Kids Fit, które spowodują radość naszych najmłodszych.

 

Główne funkcje smartwatcha Garett Kids Nice Pro 4G:

 • Rozmowy wideo i głosowe: Dzięki technologii 4G można prowadzić rozmowy wideo i głosowe, utrzymując stały kontakt z dzieckiem.
 • Lokalizacja GPS, WiFi i LBS: Umożliwia dokładne śledzenie lokalizacji dziecka.
 • Funkcje fitness: Krokomierz, monitor snu oraz gry edukacyjne zapewniają aktywność fizyczną i umysłową.
 • Wodoszczelność IP67: Sprawia, że zegarek jest odporny na zachlapania i pył.
 • Kontrola rodzicielska: Ustawianie stref bezpieczeństwa, blokowanie nieznanych numerów i przycisk SOS.
 • Aparat fotograficzny: Pozwala na robienie zdjęć i dzielenie się nimi.
 • Gry edukacyjne: Pobudzają kreatywność i rozwijają umiejętności logicznego myślenia.
 • Alarm SOS: Natychmiastowe powiadomienie o potrzebie pomocy.
 

Zestaw Garett Kids Nice Pro 4G + Garett Kids Fit to idealna propozycja dla każdego dziecka, które chce wyróżnić się na tle rówieśników. Oferuje on nie tylko ciekawy design, ale także zaawansowane funkcje, które zapewnią dziecku radość i bezpieczeństwo.

 

Drugi zegarek w zestawie - Garett Kids Fit różowy - oferuje:

 • Monitorowanie aktywności: Krokomierz, monitor snu.
 • Kolorowe i zabawne tarcze zegarka.

 

Smartwatch Garett Kids Sun Ultra 4G - Funkcje i Kolory

Garett Kids Sun Ultra 4G to zaawansowany smartwatch z dostępem do sieci 4G, zapewniający rozmowy wideo, dokładną lokalizację GPS oraz funkcje fitness. Dzięki wodoszczelności IP67 zegarek jest odporny na zachlapania i deszcz, co czyni go idealnym towarzyszem dziecka podczas aktywności na świeżym powietrzu.

 

Główne funkcje zegarka to:

 • Rozmowy wideo i głosowe: Dzięki technologii 4G dziecko może łatwo skontaktować się z rodzicami.
 • Dokładna lokalizacja GPS, WiFi i LBS: Pozwala śledzić lokalizację dziecka w czasie rzeczywistym.
 • Funkcje fitness: Krokomierz, monitor snu i gry edukacyjne zapewniają aktywność fizyczną i umysłową.
 • Kontrola rodzicielska: Alarm SOS, geofencing i blokada nieznanych numerów.

 

Smartwatch Damski Garett Lady Elegance RT: elegancja i funkcjonalność

Garett Lady Elegance RT to wyjątkowy smartwatch dla kobiet, który łączy stylowy design z zaawansowanymi funkcjami. Idealnie sprawdzi się jako prezent komunijny lub na inne specjalne okazje. Model oferuje monitorowanie aktywności fizycznej, rozmowy telefoniczne, prognozę pogody oraz sterowanie muzyką, wszystko w pięknej, eleganckiej obudowie. Dzięki różnym trybom sportowym, Garett Lady Elegance RT pomaga utrzymać formę i prowadzić zdrowy tryb życia, a jednocześnie zachwyca swoim wyglądem.

 

 

Podaruj prezent, który zapewni bezpieczeństwo i zabawę

Podarowanie dziecku smartwatcha Garett na komunię to inwestycja w jego radość, rozwój i bezpieczeństwo. Dzięki zaawansowanym funkcjom takim jak rozmowy wideo, GPS i gry edukacyjne, zegarki te stanowią nie tylko wyjątkowy prezent, ale także narzędzie umożliwiające poznawanie świata w nowoczesny i bezpieczny sposób. Wybierz jeden z modeli Garett, aby dać dziecku wyjątkowy prezent, który sprawi, że poczuje się jak prawdziwy odkrywca!


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

Inne wpisy tego autora

Pokaż wszystkie