Rozmaitości

Rozmaitości

Rozmaitości

Co to jest zegarek binarny?

Co to jest zegarek binarny? Jak działa ten rodzaj urządzenia? Jak prawidłowo odczytać godzinę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym artykule! Sprawdź już teraz!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Duet idealny – czyli jak dobrać biżuterię do koszuli

Biała koszula to must have w każdej szafie. Podpowiemy, jak stworzyć fantastyczna stylizacje posiłkując się wyjątkową biżuterią.
Czytaj dalej

Rozmaitości

Zegarki inspirowane sztuką, street artem i popkulturą

Kochasz szeroko rozumianą kulturę i sztukę? Projektanci zegarków również, dlatego inspirują się nią podczas tworzenia najnowszych modeli. Sprawdź razem z nami, co ciekawego przygotowali.
Czytaj dalej

Rozmaitości

Co kupić chłopakowi na urodziny?

Dawanie prezentów na urodziny to miła tradycja. Czasami pojawiają się wątpliwości, jaki podarek komuś sprawić. Podpowiemy, co można kupić chłopakowi na urodziny!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Antoni Patek - zegarmistrz królów. Poznaj sylwetkę kultowego przedsiębiorcy

Antoni Patek - król światowego zegarmistrzostwa odmienił branżę, nadając jej nowy kierunek. Wybrał drogę artystycznego rzemiosła, dzięki czemu zegarki Patek Philippe to jedne z najdroższych modeli w historii. Kim był mistrz, o którym mówi się do dziś?
Czytaj dalej

Rozmaitości

Zegarek sportowy – twój wymarzony towarzysz podczas zimowych aktywności

Sporty zimowe cieszą się coraz większą popularnością. Chętnie jeździmy na tartach czy też łyżwach. Narty biegowe z roku na rok zyskują nowych zwolenników. Warto zastanowić się, jaki zegarek sportowy sprawdzi się w danej dyscyplinie sportowej. Dlatego spieszymy z pomocą i wskażemy kilka propozycji.
Czytaj dalej

Victorinox

Victorinox – na straży bezpieczeństwa

Wyjątkowa współpraca straży pożarnej i marki Victorinox trwa już 40 lat. Poznaj razem z nami kulisy i historie powstania tej kolaboracji.
Czytaj dalej