Marka Aerowatch funkcjonuje na rynku zegarków już od 1910 roku. Ponad stuletnia tradycja marki oraz niezwykłe skupienie na jakości funkcjonowania zapewniły marce niesamowitą popularność oraz przyczyniły się do dalszego rozwoju. Sprawdź naszą szeroką ofertę zegarków męskich Aerowatch i wybierz swój wymarzony model już teraz.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Męskie Aerowatch

 1. Zegarek męski Aerowatch Les Grandes Classiques Zegarek męski Aerowatch Les Grandes Classiques
  Darmowa dostawa 24h
  -52%
  2 690,00 zł 1 300,00 zł

  Aerowatch Les Grandes Classiques 42972-AA11-M

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Aerowatch Renaissance Aviateur Zegarek męski Aerowatch Renaissance Aviateur
  Darmowa dostawa 24h
  -48%
  3 490,00 zł 1 800,00 zł

  Aerowatch Renaissance Aviateur 39982-RO09

  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Aerowatch Les Grandes Classiques Zegarek męski Aerowatch Les Grandes Classiques
  Darmowa dostawa 24h
  -37%
  3 990,00 zł 2 500,00 zł

  Aerowatch Les Grandes Classiques 79990-AA03

  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek męski Aerowatch Heritage Slim Automatic Zegarek męski Aerowatch Heritage Slim Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  -52%
  7 900,00 zł 3 800,00 zł

  Aerowatch Heritage Slim Automatic 67975-AA03

  Darmowa dostawa 24h

Najbardziej widoczne jest to w męskich zegarkach Aerowatch – producent zaoferował wszystkie podstawowe rodzaje mechanizmów, takie jak kwarcowe, czyli zasilane wymienną baterią, automatyczne – wymagające jedynie noszenia zegarka oraz z ręcznym naciągiem, czyli potrzebujące regularnego nakręcania. Dzięki takiemu szerokiemu wyborowi każdy użytkownik dopasuje wybór technikaliów do swoich potrzeb i upodobań.

Zegarki męskie Aerowatch połączeniem klasyki i nowoczesności

To, co wyróżnia męskie zegarki Aerowatch, to także niespotykane podejście do tematu stylistyki. Zegarki tej marki czerpią wzorce stylistyczne z jednych z pierwszych czasomierzy, podczas gdy nowoczesnym charakterem cechują się pewne detale w poszczególnych modelach. Takie połączenie zapewnia jednocześnie klasyczny wygląd, wzbogacony o modne i niebanalne elementy nadające dodatkowego blasku i przyciągające wzrok. W męskich zegarkach Aerowatch jednym z takich elementów będzie świetnie zaprojektowany datownik wskazujący dni tygodnia w modelu Aerowatch Renaissance Retrograde. Zmieniająca się wielkość i kształt pól, na których znajdują się nazwy dni tygodnia nadają całości wrażenie głębi i trójwymiarowości. Przy okazji trzeba wspomnieć o białej tarczy, którą zdobią umieszczone centralnie giloszowane zdobienia.

Dla miłośników pełnego klasycznego stylu przygotowano model Aerowatch Renaissance Big Mechanical, który posiada wszystko, co powinien mieć stylizowany na estetykę belle epoque zegarek – rzymskie indeksy, zdobione wskazówki oraz połączenie koperty w kolorze złotym z białą tarczą – to właśnie stanowi o klasycznym pięknie tego czasomierza.

Wybierz niezawodne szwajcarskie zegarki męskie Aerowatch

Męskie zegarki Aerowatch to także wysoka niezawodność, którą gwarantuje szwajcarskie wykonanie czasomierza. Producent marki zadbał o to, aby każdy zegarek został wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu czasomierz cechuje nie tylko wysoka jakość chodu, ale również odporność na uszkodzenia. Dowodem na to będzie na przykład wykorzystanie szkiełka szafirowego do ochrony tarczy oraz wysokiej jakości stali szlachetnej, która zabezpieczać ma cały mechanizm. Wybierz Aerowatch i przekonaj się sam, dlaczego te zegarki są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku.