Analogowy zegarek w przemyśle zegarmistrzowskich przeszedł ostatni raz do lamusa po wprowadzeniu na rynek smartwatchy. Marki prześcigają się w nowych pomysłach, by ich modele były ponadczasowe, ale z drugiej strony również dobrze wyposażone. Tak właśnie powstały zegarki hybrydowe, do których należy również Alpina Smartwatch. Co je wyróżnia?

czytaj dalej

Zegarki Alpina Smartwatch

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wiele osób - nie mam na myśli sportowców tylko ludzi, którzy chcą dbać o siebie, ale także kontrolować swój rytm dnia i swoje zdrowie - decydując się na smartwatcha, ma problem z wyborem odpowiedniego, wielofunkcyjnego zegarka. Taki właśnie jest smartwatch Alpina. Alpina Smartwatch to doskonały gadżet, który możesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Alpina Smartwatch, czyli połączenie analogowego zegarka ze smartwatchem

Alpina Smartwatch to doskonałe połączenie wieloletniej tradycji marki Alpina w produkcji zegarków najwyższej jakości oraz technologii używanej w smartwatchach. Do serii Alpina Smartwatch należy na przykład kolekcja AlpinerX. Jego koperta wykonana z włókna szklanego zapewnia wytrzymałość urządzenia. Sam zegarek można sparować z pasem HR tej marki, przez którą możliwe jest mierzyć swoje możliwości treningowe. W naszej ofercie znajdziecie również modele z serii Seastrong. Jest to analogowy model wyposażony w doskonały mechanizm kwarcowy, który dodatkowo możemy sparować z telefonem. Możliwe jest przez to mierzenie swoich postępów w treningach. Hybrydowe zegarki Alpina Smartwatch to świetny krok w nowoczesne technologie, nie zapominając jednocześnie o wieloletniej tradycji marki Alpina.

Zegarki Alpina Smartwatch - nowoczesność najwyższej jakości

Alpina Smartwatch to doskonała alternatywa dla każdego, kto poszukuje zegarka, który będzie cechował się klasycznym wyglądem wyposażonego jednocześnie w nowoczesne technologie. Już teraz sprawdź naszą ofertę zegarków Alpina Smartwatch i wybierz model, który będzie najlepiej współgrał z twoją osobowością.