ZEGARKI AMERYKAŃSKIE

Co się kojarzy ze Stanami Zjednoczonymi? Siła, duma i odważny, bezkompromisowy styl. Wszystko to Amerykanie zaklinają w każdy przedmiot, jaki wykonują – także w zegarki, które nie powtarzają sprawdzonych, tradycyjnych wzorców, ale w każdym modelu proponują coś zupełnie nowego i nietuzinkowego.

 

Co wyróżnia amerykańskie zegarki?

 

Zegarki amerykańskie cechują się niespotykaną dotąd odwagą we wprowadzaniu nowych wzorów i budowaniu unikalnego designu, opartego na dodatkowych elementach, zdobiących poszczególne elementy zegarków, a także na charakterystycznym konceptualizmie, polegającym na stworzeniu jednego pomysłu na całą serię zegarków i trzymaniu się go za wszelką cenę. Dzięki temu zegarki amerykańskie posiadają trudny do podrobienia styl, a kolekcje poszczególnych marek są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka.

Ich dodatkową cechą jest także ukierunkowanie na dodatki, w szczególności w damskich zegarkach, które bardzo często posiadają liczne kryształki i diamenciki na bezelu, tarczy czy bransolecie zegarka. W dodatku w większości cechują się niezwykle połyskliwymi barwami złota czy srebra, a niektóre z kolekcji wykonane są ze spieku ceramicznego, który poza dużo większą twardością wyróżnia się także niespotykanym połyskiem.

 

Ikony świata mody wśród zegarków amerykańskich

 

Znaczna część zegarków amerykańskich pochodzi nie z manufaktur, ale z domów mody, od lat święcących tryumfy na rynku odzieżowym. Projektanci zdali sobie sprawę, że równie ważne jak odzież są dodatki i poza biżuterią również warto skupić się na produkcji zegarków. Na taki pomysł wpadło wiele marek, takich jak Armani, Anne Klein, Tommy Hilfiger czy DKNY. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze dysponują ekskluzywnym oraz przydatnym dodatkiem, który rewelacyjnie uzupełni każdą stylizację. Na dodatkową uwagę zasługują zegarki smartwatch oraz zegarki hybrydowe, które w ofertach posiadają producenci, tacy jak Michael Kors w swojej linii Michael Kors Access oraz marka Diesel – producent popularnych smartwatchy Diesel ON.

 

Wysoka jakość i wszechstronność zegarków amerykańskich

 

Nie tylko moda przemawia za amerykańskimi zegarkami. Wśród nich znalazły się także marki, które doskonale pokazują, że nawet Stany Zjednoczone mogą konkurować ze Szwajcarią pod względem produkcji wysokiej jakości zegarków. Jednym z przykładów jest marka Nautica, producent fantastycznych zegarków dla nurków, które dzięki wyjątkowo wysokiej wodoszczelności pozwalają na doskonałe funkcjonowanie zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Warto również zauważyć, że dzięki wysokiej jakości podświetlaniu, zegarki te są zdolne do wyświetlania poprawnego czasu nawet poza głębokością przedostawania się promieni słonecznych.

Jedną z najważniejszych marek wśród amerykańskich zegarków jest oczywiście Bulova – jedna z najpopularniejszych marek zegarków na świecie, która dzięki ogromowi pracy swoich inżynierów stała się wzorem dla wszystkich marek na świecie. Bulova nie zadowala się półśrodkami – aby zapewnić swoim klientom najwyższą precyzję, Bulova wykorzystuje wyłącznie mechanizmy, które zostały sprawdzone i potwierdzono ich dokładne działanie.

 

Czy warto wybrać zegarek amerykański?

 

Zdecydowanie! Amerykański zegarek to nie tylko synonim niezwykłego, zachodniego stylu, kojarzący się z niczym nieskrępowaną wolnością, ale także wyjątkowa dokładność! Przekonaj się na własne oczy, jak doskonale działają i jakim niezwykłym stylem wyróżniają się. Zamów już teraz i nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie!

2098 Zegarków Amerykańskich gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 2098 modeli - cena od 589zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 2098

1-100 of 2098