Na najpiękniejszych damskich zegarkach zawsze najdziemy imię i nazwisko jednej z najbardziej uzdolnionych projektantek w historii wzornictwa. Litery układające się na tarczy w napis Anne Klein to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz ponadczasowego stylu. Stylistyka zegarków jest niepowtarzalna a nazwisko projektantki umieszczone na zegarku świadczy o wysokiej jakości ale i prestiżu.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Anne Klein

 1. Zegarek damski Anne Klein Classic Zegarek damski Anne Klein Classic
  Darmowa dostawa 24h
  -57%
  715,00 zł 309,00 zł

  Anne Klein Classic AK/2755BKSV

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek damski Anne Klein Diamond Zegarek damski Anne Klein Diamond
  Darmowa dostawa 24h
  -58%
  780,00 zł 330,00 zł

  Anne Klein Diamond AK-3258LPGB

  Darmowa dostawa 24h

Zegarki Anne Klein będą godnie prezentować się na damskich nadgarstkach, ponieważ stanowią połączenie elegancji oraz wiecznie modnego wyglądu. To wspaniały dodatek nie tylko do codziennej garderoby, ale również sprawdzający się na specjalnych okazjach. Różnorodność wzorów, kształtów oraz kolorów gwarantuje, że każda pani znajdzie coś dla siebie.

Unikalna konstrukcja i styl zegarka Anne Klein

Wyjątkowy styl zegarków Anne Klein nie oznacza wysokich cen – pułap cenowy jest bardzo przystępny i nieprzystający do najwyższej jakości wykonania. Sprawdzone mechanizmy kwarcowe będące sercem zegarka, działają dzięki energii czerpanej z baterii oraz charakteryzują się niezwykłą dokładnością chodu. Kolorystyka oraz różnorodność tarcz i materiałów to kolejne zalety – w ofercie znajdziemy zegarki na bransoletach ceramicznych i stalowych oraz eleganckich skórzanych paskach. Wszystko po to, aby panie mogły wybrać najbardziej odpowiadający im model. To troska o najwyższą jakość i styl zapewniły projektantce z Nowego Jorku tak ogromną renomę. Modele będą świetnym uzupełnieniem stylizacji również dzięki dodatkowym bransoletkom znajdujący się w wybranych modelach.

Damskie zegarki Anne Klein – Twój prestiż i klasa

Zegarki sygnowane nazwiskiem projektantki wykraczają poza zegarmistrzowską sztukę tworzenia czasomierzy, ponieważ poza wyjątkowymi mechanizmami posiadają to coś, czego próżno szukać u innych producentów. To styl i klasa niedostępne dla innych i charakterystyczne dla marki Anne Klein. Każdy zegarek Anne Klein to indywidualna historia tworzenia oraz projektowania, w które włożono całe serce. Zegarki nie są zwykłymi dodatkami, to manifest jakości i pięknego wzornictwa niedostępnego dla innych producentów. Koperty, bransoletki oraz tarcze tworzą przemyślaną całość, zwracającą od pierwszej sekundy uwagę i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Wszystkie panie szukające markowego czasomierza powinny wziąć pod uwagę tę sprawdzoną markę z wieloletnimi tradycjami.