Producenci zegarków Balticus codziennie pracują nad wyjątkowymi projektami o nietuzinkowym wzornictwie oraz składają swoje modele z najwyższej jakości materiałów, a wszystko to w gdańskim salonie “Ogrodowicz i Syn”.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Balticus

 1. Zegarek damski Balticus Gwiezdny Pył bez datownika 37 mm Zegarek damski Balticus Gwiezdny Pył bez datownika 37 mm
  Darmowa dostawa 24H
  PASEK GRATIS
  -10%
  1 850,00 zł 1 665,00 zł

  Balticus StarDust BLT-BALSDLGAG

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek damski Balticus Sky Variety Zegarek damski Balticus Sky Variety
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
  -10%
  1 199,00 zł 1 079,00 zł

  Balticus Sky Variety BLT-VR-SR

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni

Nadmorski klimat przekłada się na stylistykę rodem z polskich plaż Bałtyku - wyjątkowe wzornictwo podkreślające klimat i tradycje Trójmiasta idealnie definiują polską dbałość o szczegół i sentyment do miejsca.

>Najlepsze wykonanie - zegarki Balticus.

Wykonanie i praca marki Balticus potrafi zawstydzić nawet najbardziej znanych producentów zegarków. Producenci, działając przy Zatoce Gdańskiej, dobrze wiedzą, jak ważna jest szczelność zegarka, pozwalająca na jego kontakt z wodą, dlatego też wyposażyli swoje modele w wodoszczelność zaczynającą się od klasy 10 ATM - pozwala ona na swobodne pływanie bez konieczności zdejmowania zegarka. Marka Balticus przykładając wagę do szczegółu, dba o każdą część zegarka, tak by cechowała ją najlepsza jakość. Do przykrycia unikatowych cyferblatów wykorzystuje wyjątkowo twarde szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, wskazówki pokrywa świecącą w nocy powłoką luminescencyjną, a zegarki wyposaża w szwajcarski mechanizm kwarcowy lub, w niektórych modelach, mechanizm automatyczny z rezerwą chodu liczącą nawet 40 godzin.

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - innowacyjne rozwiązania i piękno wzornictwo

Marka zdecydowanie stawia na niezwykle precyzyjne wykonanie oraz unikatowy charakter, który idealnie odzwierciedla piękno Trójmiasta. Wśród zegarków Balticus cieszących się największą popularnością, znalazła się seria Gwiezdny Pył - modele te wyróżnia cyferblat imitujący deszcz spadających gwiazd, który wykonano z awanturynu. Dekiel również zaskakuje swoim wzornictwem, bowiem producenci umieścili na nim grafikę nocnego nieba. Na oklaski bez wątpienia zasługuje jego bratni model Balticus Czarny Pył - zegarek przyciąga najbardziej wymagających klientów, a wszystko dzięki jeszcze lepszym parametrom technicznym m.in. wyposażeniu w osadzony na 21 kamieniach mechanizm automatyczny Miyota. Oferta Balticus to również modele limitowane: m.in. Fala Bronze Automatic Limited Edition, którego cyferblat zdobi grafika nawiązująca do XIX-wiecznego, japońskiego drzeworytu ,,Wielka fala w Kanagawie'. Zobacz co jeszcze przygotowali dla ciebie producenci Balticus i wybierz wyjątkowy model, który wyróżnia się indywidualnością.