Producenci zegarków Balticus codziennie pracują nad wyjątkowymi projektami o nietuzinkowym wzornictwie oraz składają swoje modele z najwyższej jakości materiałów, a wszystko to w gdańskim salonie “Ogrodowicz i Syn”.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Balticus

 1. Zegarek męski Balticus Gwiezdny Pył Zegarek męski Balticus Gwiezdny Pył
  Darmowa dostawa 24H
  -11%
  4 490,00 zł 3 996,00 zł

  Balticus Gwiezdny Pył BLT-BALSDNMBCD

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek damski Balticus New Sky Steel Black Pearl Zegarek damski Balticus New Sky Steel Black Pearl
  Darmowa dostawanajpóźniej za 5 dni
  -10%
  1 190,00 zł 1 071,00 zł

  Balticus New Sky Steel Black Pearl BLT-BALNSSB

  Darmowa dostawanajpóźniej za 5 dni

Nadmorski klimat przekłada się na stylistykę rodem z polskich plaż Bałtyku - wyjątkowe wzornictwo podkreślające klimat i tradycje Trójmiasta idealnie definiują polską dbałość o szczegół i sentyment do miejsca.

>Najlepsze wykonanie - zegarki Balticus.

Wykonanie i praca marki Balticus potrafi zawstydzić nawet najbardziej znanych producentów zegarków. Producenci, działając przy Zatoce Gdańskiej, dobrze wiedzą, jak ważna jest szczelność zegarka, pozwalająca na jego kontakt z wodą, dlatego też wyposażyli swoje modele w wodoszczelność zaczynającą się od klasy 10 ATM - pozwala ona na swobodne pływanie bez konieczności zdejmowania zegarka. Marka Balticus przykładając wagę do szczegółu, dba o każdą część zegarka, tak by cechowała ją najlepsza jakość. Do przykrycia unikatowych cyferblatów wykorzystuje wyjątkowo twarde szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, wskazówki pokrywa świecącą w nocy powłoką luminescencyjną, a zegarki wyposaża w szwajcarski mechanizm kwarcowy lub, w niektórych modelach, mechanizm automatyczny z rezerwą chodu liczącą nawet 40 godzin.

Zegarek Balticus Gwiezdny Pył - innowacyjne rozwiązania i piękno wzornictwo

Marka zdecydowanie stawia na niezwykle precyzyjne wykonanie oraz unikatowy charakter, który idealnie odzwierciedla piękno Trójmiasta. Wśród zegarków Balticus cieszących się największą popularnością, znalazła się seria Gwiezdny Pył - modele te wyróżnia cyferblat imitujący deszcz spadających gwiazd, który wykonano z awanturynu. Dekiel również zaskakuje swoim wzornictwem, bowiem producenci umieścili na nim grafikę nocnego nieba. Na oklaski bez wątpienia zasługuje jego bratni model Balticus Czarny Pył - zegarek przyciąga najbardziej wymagających klientów, a wszystko dzięki jeszcze lepszym parametrom technicznym m.in. wyposażeniu w osadzony na 21 kamieniach mechanizm automatyczny Miyota. Oferta Balticus to również modele limitowane: m.in. Fala Bronze Automatic Limited Edition, którego cyferblat zdobi grafika nawiązująca do XIX-wiecznego, japońskiego drzeworytu ,,Wielka fala w Kanagawie'. Zobacz co jeszcze przygotowali dla ciebie producenci Balticus i wybierz wyjątkowy model, który wyróżnia się indywidualnością.