Unikatowe mechanizmy wyróżniające się precyzją działania i to w przystępnych cenach – to właśnie seria amerykańskich zegarków Bulova Chronograph. Kolekcja trafi do każdego mężczyzny, szukającego unikatowego wzornictwa, bazującego wyłącznie na wysokiej jakości komponentach.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Bulova Chronograph

Amerykańskie zegarki Bulova z chronografem to częsty wybór wszystkich tych, którym zależy na oryginalności, precyzji i tradycji. Czym jeszcze wyróżnia się kolekcja? Jaki model spełni wszystkie Twoje wymagania? Odkryj niesamowitą kolekcję Bulova Chronograph – zegarków o wielu ciekawych odsłonach.

Warianty wersji Bulova Chronograph – kompilacje mechanizmu

Oferta, którą znajdziesz poniżej, zawiera zegarki z mechanizmem kwarcowym o ciekawej funkcjonalności. Bulova oferuje swój własny napęd charakteryzujący się częstotliwością drgań na poziomie 262 kHz, czyli ośmiokrotnie większą niż standardowe mechanizmy.

Zależy Ci na wysokiej precyzji? Znajdziesz chronograf z dokładnością 1/1000 sekundy! A może liczysz na złożoną funkcjonalność? Tu polecamy serie Bulova Chronograph wyposażoną w funkcję Big-Data lub uzupełnioną o skalę tachymetryczną.

Zróżnicowany design w zegarkach Bulova Chronograph

Pamiętajmy, że chronograf w zegarkach ma również funkcję zdobniczą i to on decyduje o charakterze danego modelu. Dodatkowe sub-tarcze potrafią wydobyć z zegarka piękno w nowy, unikatowy sposób – szczególnie w zegarkach w stylu vintage. Dla miłośników klasycznych rozwiązań proponujemy modele na fakturowanych, skórzanych paskach, a mężczyźni gustujący w zegarkach na bransoletach znajdą Bulova Chronograph w ciekawych zestawieniach kolorystycznych i dokładnie wypolerowanej stali.

Sklep z zegarkami Bulova Chronograph w Warszawie

Dokładne i solidne zegarki Bulova Chronograph znajdziesz zarówno na stronie fabrykazegarkow.pl, jak i w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Odwiedź nasz punkt, a my dopasujemy model na miarę wszystkich potrzeb. Najlepsze ceny Bulova tylko w naszym sklepie.