Ecodrive to technologia, która przyniosła sławę marce Citizen. Początkowo zegarki z tym systemem stanowiły mniejszość w ofercie Citizen, ale z czasem zaczęły cieszyć się taką popularnością, że producent zdecydował o szerszym wykorzystaniu tej technologii. Jednym z nich jest system Ecodrive. Już teraz sprawdź, na czym polega to nowoczesne podejście do sztuki zegarmistrzowskiej.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Citizen Ecodrive

 1. Zegarek męski Citizen Super Titanium Zegarek męski Citizen Super Titanium
  Darmowa dostawa 24H
  Bestseller
  1 003,00 zł

  Citizen Super Titanium BM7360-82M

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Citizen Super Titanium Zegarek męski Citizen Super Titanium
  Darmowa dostawa 24H
  Bestseller
  1 003,00 zł

  Citizen Super Titanium AW1240-57L

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Citizen Leather Eco-Drive Zegarek męski Citizen Leather Eco-Drive
  Darmowa dostawa 24H
  569,00 zł

  Citizen Leather Eco-Drive BM7460-11E

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek damski Citizen Elegance Zegarek damski Citizen Elegance
  Darmowa dostawa 24H
  654,00 zł

  Citizen Elegance EM0571-83L

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 5. Zegarek męski Citizen Super Titanium Eco-Drive Zegarek męski Citizen Super Titanium Eco-Drive
  Darmowa dostawa 24H
  1 096,00 zł

  Citizen Super Titanium Eco-Drive BM7470-84E

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H

Ecodrive to system, który umożliwia ładowanie baterii zegarka w momencie, gdy jest on wystawiony na światło słoneczne. W zależności od parametrów danego modelu zegarka, system Ecodrive jest w stanie kumulować zgromadzoną energię nawet przez 6 miesięcy, co oznacza, że przez tak długi czas zegarek może działać w całkowitych ciemnościach.

Nowoczesne technologie w zegarkach Citizen Ecodrive

Zegarki Citizen Ecodrive to obecnie modele pochodzące z niemal każdej kolekcji tej marki. Wśród nich znajdują się czasomierze zarówno w sportowym, jak i eleganckim stylu. Miłośnikom klasyki polecamy zegarki Citizen Ecodrive na bransoletach ze stali szlachetnej, z prostymi kopertami i wyraźnymi wskazówkami. To modele, które bardzo dobrze wyglądają z elegancką koszulą, garniturem czy garsonką, ale sprawdzą się również jako dodatek do codziennych stylizacji. Równie eleganckie, a jednocześnie niezwykle oryginalne są zegarki damskie z prostokątnymi tarczami, nadającymi całości nowoczesny charakter. Takie zegarki są dostępne zarówno w wersjach dla pań, jak i dla panów – ze skórzanymi paskami lub bransoletami do wyboru.

Najchętniej wybierane serie zegarków Citizen Ecodrive

W kolekcji Ecodrive można wyróżnić kilka serii. Jedną z nich jest Ecodrive Chronograph, w której znalazły się zegarki z efektownymi chronografami, czyli dodatkowymi wskazówkami sekundowymi na tarczy. Takie chronografy to nie tylko ozdoba, ale także praktyczny dodatek, umożliwiający precyzyjne odliczanie czasu. Zegarki Citizen Ecodrive Chronograph mają sportowy wygląd i na pewno spodobają się miłośnikom aktywnego spędzania wolnego czasu. Szczególną serią w ramach kolekcji Ecodrive są także zegarki Titanium. To modele wykonane z innowacyjnego materiału – tytanu, który jest jednocześnie lekki i wytrzymały. Co ważne, tytan jest również antyalergiczny, dlatego mogą go nosić osoby uczulone na nikiel.