ZEGARKI CITIZEN ECODRIVE

 - Ecodrive to technologia, która przyniosła sławę marce Citizen. Początkowo zegarki z tym systemem stanowiły mniejszość w ofercie Citizen, ale z czasem zaczęły cieszyć się taką popularnością, że producent zdecydował o szerszym wykorzystaniu tej technologii. Ecodrive to system, który umożliwia ładowanie baterii zegarka w momencie, gdy jest on wystawiony na światło słoneczne. W zależności od parametrów danego modelu zegarka, system Ecodrive jest w stanie kumulować zgromadzoną energię nawet przez 6 miesięcy, co oznacza, że przez tak długi czas zegarek może działać w całkowitych ciemnościach.

 

      Zegarki Citizen Ecodrive to obecnie modele pochodzące z niemal każdej kolekcji tej marki. Wśród nich znajdują się czasomierze zarówno w sportowym, jak i eleganckim stylu. Miłośnikom klasyki polecamy zegarki Citizen Ecodrive na bransoletach ze stali szlachetnej, z prostymi kopertami i wyraźnymi wskazówkami. To modele, które bardzo dobrze wyglądają z elegancką koszulą, garniturem czy garsonką, ale sprawdzą się również jako dodatek do codziennych stylizacji. Równie eleganckie, a jednocześnie niezwykle oryginalne są zegarki damskie z prostokątnymi tarczami, nadającymi całości nowoczesny charakter. Takie zegarki są dostępne zarówno w wersjach dla pań, jak i dla panów – ze skórzanymi paskami lub bransoletami do wyboru.


      W kolekcji Ecodrive można wyróżnić kilka serii. Jedną z nich jest Ecodrive Chronograph, w której znalazły się zegarki z efektownymi chronografami, czyli dodatkowymi wskazówkami sekundowymi na tarczy. Takie chronografy to nie tylko ozdoba, ale także praktyczny dodatek, umożliwiający precyzyjne odliczanie czasu. Zegarki Citizen Ecodrive Chronograph mają sportowy wygląd i na pewno spodobają się miłośnikom aktywnego spędzania wolnego czasu. Szczególną serią w ramach kolekcji Ecodrive są także zegarki Titanium. To modele wykonane z innowacyjnego materiału – tytanu, który jest jednocześnie lekki i wytrzymały. Co ważne, tytan jest również antyalergiczny, dlatego mogą go nosić osoby uczulone na nikiel.

194 Zegarki Citizen Ecodrive gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 194 modeli - cena od 314 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ

1-100 of 194

1-100 of 194