Zegarek jest dodatkiem, który obok funkcji praktycznych musi sprawdzać jako wizytówka w każdej sytuacji, bez względu na to, czy jest to spotkanie z przyjaciółmi, spotkanie biznesowe czy wieczór z ukochaną osobą. Właśnie dlatego przedstawiamy modele Corniche, które rewelacyjnie podkreślają poczucie smaku swojego właściciela, bez względu na okoliczności, w jakich się znajduje.

czytaj dalej

Zegarki Corniche

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Cechy charakterystyczne urządzeń marki Corniche dotyczą przede wszystkim warstwy zewnętrznej, jednakże producenci przykładają szczególny nacisk na jakość wykorzystywanych materiałów. Koperty odlane ze stali szlachetnej mają idealny rozmiar zarówno do korzystania z zegarka, jak i układania się na nadgarstku. Całość uzupełnia skórzany pasek, w związku z czym modele te zawsze wyglądają rewelacyjnie, bez względu na pozostałe elementy stylizacji.

Marka Corniche - klasa na nadgarstku

Produkty spod pióra Corniche są zdecydowanie przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią sobie klasyczne wykończenia i stylowe dodatki. Świadczy o tym częste wykorzystywanie stali szlachetnej wysokiej jakości w kolorze srebrnym, które szczególnie łatwo jest dopasować do wszelkich eleganckich stylizacji. Tarcze, na których znajdują się delikatne wskazówki są pokryte wyjątkowo trwałym szkiełkiem szafirowym, które zabezpiecza cyferblat przed zarysowaniem. Wodoszczelność rzędu 50 m umożliwia bezpieczne branie prysznica lub kąpieli w wannie z zegarkiem na nadgarstku. W niektórych modelach pojawiają się dodatkowe praktyczne funkcje, takie jak tachymetr lub chronograf.

Serie zegarków Heritage - idealne połączenie klasy i funkcjonalności

Interesujący zakres funkcji marki Corniche robi wrażenie - nie inaczej jest w przypadku modeli serii Heritage. Chronometr, datownik dni miesiąca, tachymetr lub wodoszczelność w klasie 50 m to idealny zestaw tego, co skutecznie urozmaica proste, jednocześnie eleganckie urządzenie na nadgarstku. Modele te wykonano ze szczególnym naciskiem na estetykę, dlatego zgaszona kolorystyka, najwyższa jakość produkcyjna oraz interesujące fasony pozwalają właścicielowi docenić wyjątkowy, klasyczny zarazem design eleganckiego zegarka.

Już teraz wybierz swój zegarek Corniche

Wybór jednego z urządzeń wyprodukowanych przez markę Corniche jest wyborem oczywistym. Każdy produkt idealnie spełni swoją funkcję podkreślenia eleganckiej stylizacji lub uzupełnienia codziennego outfitu. Zegarki składają się z okrągłej koperty oraz skórzanego paska, całość jest utrzymana w zgaszonej kolorystyce, w związku z czym każdy model będzie najlepszym dodatkiem do każdej garderoby.