CT Scuderia, a dokładniej ContaTempo Scuderia jest marką, która wielkim przebojem weszła na rynek w 2013 roku. Co ją wyróżnia? Mechanika, czas, prędkość, elegancja - oto słowa definiujące tego producenta. Założona przez włoskiego zegarmistrza Enrico Margaritellego firma stawia na sportowy charakter, determinację i siłę do walki - zegarki od CT Scuderii wyróżniają się pośród innych marek.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Ct Scuderia

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Możesz być pewien, że kiedy tylko zetkniesz się z zegarkami CT Scuderia, nigdy już o nich nie zapomnisz, a w końcu skusisz się na zakup i posiadanie dodatku tej marki. I nie pożałujesz zakupu - CT Scuderia to nowy wymiar mierzenia czasu, łączący w sobie wszystko to, co najlepsze.

Wyjątkowa historia zegarków CT Scuderia

Historia tej marki, choć nie jest długa i z dekadowymi tradycjami, jest mimo to bardzo solidna i robiąca ogromne wrażenie na każdym, kto tylko się z CT Scuderią zetknie. Margaritelli marzył o tym, by jego zegarki reprezentowały najwyższą jakość wykonania oraz sportowy charakter, w którym liczy się ciężka praca, a nie przypadek. Margaritelli, zachłyśnięty subkulturą motocyklistów, stworzył kolejny koncept firmy zegarkowej. Dzisiaj CT Scuderia ma za sobą udane kolekcje oraz rzeszę fanów. Zegarki tego producenta wyróżniają się wśród innych sportowych modeli, prezentując się na ręku z klasą i elegancją, której wiele osób poszukuje.

Zegarki CT Scuderia - jakość wykonania

Zegarki od CT Scuderii to, przede wszystkim, jakość elementów i konstrukcji. Wszystko łączy się w Szwajcarii, skąd wychodzą zegarki najwyższej jakości, pracujące na niezawodnych mechanizmach kwarcowych i automatycznych, które latami działają bez najmniejszego zarzutu. Warto zaznaczyć, że Margaritelli stworzył już kiedyś świetnie prosperującą firmę zegarkową, zna się zatem na rzeczy i jego zegarki uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Podsumowując, CT Scuderia inspirowana motocyklistami oraz wyścigami, stworzyła kilka ciekawych serii zegarków, w których design łączy się z najlepszym wykonaniem. Inspiracją wyglądu tarczy w modelach CT Scuderia był minimalistyczny design graficzny cafe racer z lat ‘50 i ‘60. Cyferblaty chroni szkło szafirowe, technologia podświetlenia LumiBright, paski skórzane wykonane z takiej skóry, z jakiej korzystają producenci najlepszej włoskiej galanterii skórzanej z półki premium - to wszystko czyni ContaTempo Scuderię wyjątkową.

Kolekcje zegarków CT Scuderia

CT Scuderia od Margaritellego posiada w swej ofercie kilka interesujących kolekcji, które zadowolą mężczyzn ceniących sobie sportowy sznyt i elegancję w jednym. Bullet Head inspirowana inżynierią starych motocykli, seria Corsa inspirowana wyścigami motocyklowymi, Scrambler z nietypowym kształtem koperty i uwydatnionymi sub-tarczami chronografu oraz Touring, inspirowane gran turismo z lat ‘60 - nie da się przejść obok nich obojętnie. Zachwycają, przyciągają wzrok i namawiają na noszenie ich na nadgarstku.