ZEGAREK DIESEL ON - SMARTWATCH

ZEGAREK DIESEL ON - SMARTWATCH

 

Funkcjonująca od 1978 roku marka Diesel stała się według wielu marką legendarną, a odzież przez nią produkowana – jedną z najchętniej wybieranych na rynku. Nic więc dziwnego, że producent zdecydował się na stworzenie całej linii zegarków, aby uzupełnić outfit doskonałej jakości dodatkami. Zegarki Diesel stały się sławne głównie dzięki kolekcjon Mr Daddy i Mega Chief, wyjątkowo dużym zegarkom, które znalazły miłośników na całym świecie.

 

Diesel ON – smartwatch, który zachwyca

 

Zegarki Diesel stały się szeroko rozpoznawalne, a ich wysoka jakość zachęciła wielu do ich kupna. Jednak marka Diesel poszła o krok dalej – stworzyła unikalne modele zegarków, ale tym razem nie opierające się na klasycznych mechanizmach, ale zamienione w smartwatche i hybrid smartwatche. Pierwsze to zegarki zawierające w sobie właściwie komputer – nieposiadające wskazówek, ale wysokiej rozdzielczości wyświetlacz, który poprzez naciśnięcia przycisków pozwala na wyświetlanie godziny, mierzenie aktywności, monitorowanie jakości snu a także łączenie się z telefonem za pomocą technologii bluetooth, umożliwiającą odbieranie powiadomień o przychodzących SMS-ach, połączeniach oraz informacji z mediów społecznościowych. Jednym ze smartwatchy od marki Diesel jest Diesel ON Full Guard, posiadający wszystkie powyższe cechy – ponadto także akcelerometr, pobierający informacje o ruchu zegarka, co czyni pomiary jeszcze dokładniejszymi.

 

Zegarek hybrid smartwatch Diesel ON – wszystko, czego potrzebujesz

 

Tymczasem hybrid smartwatche to połączenie powyższych oraz klasycznych zegarków analogowych. W odróżnieniu od smartwatchy nie posiadają wyświetlacza, ale wskazówki, które pozwalają na informowanie o nadchodzących połączeniach czy SMS-ach poprzez automatyczne wskazanie konkretnej godziny. Hybrid smartwatche mają bowiem także możliwość łączenia się ze smartfonami i odbierania sygnałów z telefonu. W dodatku stanowią bardziej klasyczną propozycję dla miłośników wysoko zaawansowanej techniki, którzy jednocześnie przywiązani są do tradycyjnego stylu zegarków. Przykładem takiego zegarka jest model Diesel ON Mega Chief Hybrid, który stanowi rewelacyjny przykład męskiego zegarka o tradycyjnym wyglądzie, a w rzeczywistości naszpikowany jest elektroniką, bez której wielu nie potrafiłoby żyć.

 

Wybierz zegarki Diesel ON jeśli poszukujesz nowoczesnego modelu w stylowej i unikalnej odsłonie. Diesel ON to prawdziwa rewelacja dla każdego, kto chce zawsze być online, a jednocześnie zależy mu na pięknym zegarku, który uzupełni jego stylizację.

Cena już od 919,00 zł ⌚ 6 Zegarków Smartwatch Diesel On ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →