ZEGARKI DREWNIANE

Jedną z najciekawszych i najbardziej modnych ostatnimi czasy stylistyk zegarków są bezsprzecznie modele wykonane z drewna. Drewniane zegarki zdobyły ogromną popularność, zarówno tych klientów, którzy starają się dbać o środowisko, jak i tych skupionych przede wszystkim na niebanalnym wyglądzie. Co jeszcze przemawia za zegarkami drewnianymi?


Zegarki drewniane stały się hitem z prostego powodu – w przeciwieństwie do modeli ze stali szlachetnej, drewno jest materiałem łatwiejszym do pozyskania a przy tym biodegradowalnym, Stali nie da się powtórnie wykorzystać i trafia ona najczęściej na śmietnik, zaś drewnianą kopertą zegarka zajmie się już sama natura. Także sam sposób produkcji jest dużo łatwiejszy i powoduje mniejszą emisję szkodliwych substancji.

Zegarki drewniane – dla kogo?

Drewnianymi modelami zegarków zainteresować się powinni przede wszystkim miłośnicy ekologicznego stylu życia. Reprezentująca filozofię no waste linia zegarków drewnianych jest doskonałym sposobem by zaznaczyć własne upodobania na tej płaszczyźnie. Także osoby, które bardzo chętnie wybierają zegarki o niezwykłej stylistyce. Dzięki zastosowaniu drewna i różnego jego rodzajów i barw, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Którą markę zegarków z drewna wybrać?

Wśród zegarków drewnianych wyróżniają się przede wszystkim dwie marki. Jedna z nich to popularny Kerbholz, który dzięki różnorodności wzorów oraz barw tarcz i kopert przyciągnął rzeszę chętnych odbiorców, nie żałujących nigdy swojego wyboru. Dzięki prowadzeniu kampanii na rzecz ochrony środowiska również zachęca do zakupów miłośników stylu eko, przez co znany jest na całym świecie.

Drugą marką jest Plantwear, będący niekwestionowanym liderem w zarządzaniu produktami wykorzystywanymi do tworzenia zegarków – każdego miesiąca marka sadzi 50 drzew, jednocześnie nieustannie biorąc udział w akcjach proekologicznych. Mottem marki jest oddawanie naturze więcej, niż się wzięło.


Jeśli poszukujesz zegarków, które będą ekskluzywne, piękne i eko, wybrałeś znakomicie – drewniane zegarki to strzał w dziesiątkę. Sprawdź już dziś, jak doskonale do Ciebie pasują!

Cena już od 349,00 zł ⌚ 29 Zegarków Drewnianych ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Najniższe ceny - Sprawdź teraz! →

29 produkt(ów)

29 produkt(ów)