ZEGARKI DUŃSKIE

Dania, jako jeden z krajów skandynawskich, kojarzy się niewątpliwie z zimnym wiatrem, morzem, śniegiem i lodem. I nic w tym dziwnego, wiele osób wyjeżdża w podróż specjalnie, by poczuć ten niepowtarzalny klimat. A co jeżeli to wszystko da się także umieścić w zegarkach? Tak zrobiły duńskie marki, produkując coraz to nowe serie zegarków, dzięki którym można poznać klimat duńskich wysp.

 

Co wyróżnia zegarki duńskie?

 

Duńskie zegarki cechują się przede wszystkim niebagatelnym stylem, nawiązującym do surowych wybrzeży i zimnego klimatu – objawia się to przede wszystkim poprzez stosowanie prostych konstrukcji i przejrzystych, czystych kolorów, które dotyczą wszystkich zegarków. Pozwala to na osiągnięcie niezwykłego efektu – minimalistyczny dodatek, mimo swojej skromności, zdecydowanie wzbogaca każdą stylizację. Wcale nie chodzi o ilość elementów na tarczach, dodatki na kopercie czy kunsztowność bransolety – marki zegarków duńskich pokazują, że nawet postawienie na stonowany design jest strzałem w dziesiątkę dla miłośników niezwykle modnych zegarków.

 

Jakie marki zegarków duńskich warto wybrać?

 

Najważniejszą marką duńską jest są bez wątpienia zegarki Bering, inspirowane przede wszystkim chłodem i majestatem lodowców. Zegarki Bering cechują się wyjątkowym minimalizmem wzorców – tarcze tych zegarków zwykle wyróżniają się czystymi kolorami i brakiem jakichkolwiek dodatkowych elementów poza indeksami i wskazówkami, utrzymanymi w najprostszych z możliwych schematów. Jednak to w konstrukcji kopert kryje się największa różnica – obłe kształty i nietypowe sposoby montowania bransolet pozwalają na osiągnięcie zupełnie nowej jakości w sposobie projektowania zegarków.

Podobną taktykę zastosowała marka zegarków duńskich Skagen, również utrzymywana w konwencji minimalizmu, jednak w tym przypadku zegarki te posiadają o wiele więcej ozdobników, między innymi w formie rozbudowanych datowników czy kryształków umieszczonych w miejscu indeksów.

 

Duński zegarek – czy warto?

 

Wiele osób może zastanawiać się, czy warto wybrać duński zegarek, czy może jednak zainwestować w inny model. Trzeba jednak pamiętać, że modele wykonane w Danii cieszą się ogromną popularnością jako zegarki, które różnią się znacznie od dotychczasowych propozycji serwowanych przez producentów ukierunkowanych na standardowe trendy. Dlatego osoby, które w szczególności kierują się dążeniem do awangardowego wyglądu powinny zainteresować się markami duńskimi, gdyż zegarki przez nich wypuszczane to prawdziwa esencja nowatorskiego i stylowego wyglądu.

516 Zegarków Duńskich gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 516 modeli - cena od 114 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 516

1-100 of 516