ZEGARKI EMILE CHOURIET

Emile Chouriet to szwajcarski producent zegarków śmiało wkraczający na polski rynek. Jest to młoda marka z dużymi ambicjami. Producenci Emile Chouriet stawiają na ponadczasowość oraz najwyższą jakość produkowanych zegarków, dlatego modele tej marki to prawdziwa gratka dla każdego fana sztuki zegarmistrzowskie. Sprawdź już teraz, co do zaoferowania ma ta ciekawa marka.

 

Jaka jest historia marki Emile Chouriet?

Szwajcaria to przede wszystkim zjawiskowe góry, które tworzą 70 procent krajobrazu w tym kraju. Do jednej z wizytówek krainy znakomitych zegarków i czekolady należą też urokliwe doliny, szmaragdowe jeziora i kręte szlaki, czyniących Szwajcarię kierunkiem wyjątkowo atrakcyjnym pod kątem aktywnego spędzania czasu. W tym wyjątkowym miejscu na świecie powstały zegarki Emile Chouriet. Jean Depéry, założyciel marki w postanowił w 1998 roku wskrzesić rodzinne tradycje zegarmistrzowskie, które sięgają aż XVII wieku. Do jego zespołu dołączyły również jego dzieci, przez co projekt stał się bardziej rodzinny, jak sprzed lat. Decydując się zatem na zegarek Emile Chouriet zyskujesz zegarek wykonany z pasją w szwajcarskiej manufakturze przez osoby zakochane w zegarmistzostwie. Marka w naszym kraju nie jest jeszcze powszechnie znana, ale ma duże ambicje. Dzięki jakości produktów w krótkim czasie mogą się one stać jednymi z najbardziej rozchwytywanymi wśród szwajcarskich zegarków. A ty, jak oceniasz ich projekty?

 

Ponadczasowość zegarków Emile Chouriet dla pań

Pragniesz jednym dodatkiem wykończyć swój elegancki strój? Sprawdź naszą ofertę damskich zegarków Emile Chouriet. Marka gwarantuje nam najwyższą jakość szwajcarskich materiałów oraz ponadczasowe wykończenie każdego z wykonanych zegarków. Chcesz w łatwy sposób odmienić swoją stylizację? Postaw na kolekcje Fair Lady oraz Historique. Obie serie posiadają zegarki wyposażone w stalowe koperty, które połączone zostały z klasycznymi bransoletami lub skórzanymi paskami. Elementem, który najbardziej zachwyca jest tracza. Wyposażona została w indeksy oraz wskazówki w stylu retro. Każdy z zegarków Emile Chouriet doda elegancji naszej stylizacji. W towarzystwie białej koszuli i czerwonej szminki tworzyć będzie niezapomniane połączenie.

 

Szwajcarska jakość zegarków Emile Chouriet dla mężczyzn

Luksus i klasa to słowa kluczowe, które najlepiej opisują męskie projekty zegarków Emile Chouriet. Dla konstruktorów marki najważniejsze jest podtrzymanie wieloletniej tradycji marki w tworzeniu zegarków. Nie są one jednak tylko pięknymi dodatkami - szeroka funkcjonalność oraz doskonale dopracowanie wykończenie powoduje, że są to zegarki idealne. Jakie serie są najciekawsze? Jedną z najciekawszych serii jest kolekcja Soleos. Jak sama nazwa wskazuje, modele z tej serii to hołd dla słońca. Jej stylistyka jest dość spójna - w każdym z modeli można odnaleźć elementy kojarzone ze stylem art deco. Pasować zatem będzie do stylizacji smart casual. Nieco bardziej sportowe, chociaż nadal w znanej naj stylistyce marki są zegarki z serii Lac Leman. Lac Leman w tłumaczeniu z języka francuskiego brzmi „Jezioro Genewskie” - jednego z najbardziej znanych zbiorników wodnych w Szwajcarii. Na tarczy zaprojektowanej w stonowanej kolorystyce znaleźć możemy tachymetr, chronograf oraz datownik - wszystko dla aktywnego mężczyzny. Zegarki męskie Emile Chouriet to zatem jakość na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z niej już teraz!

 

Cena już od 3 520,00 zł ⌚ 10 Zegarków Emile Chouriet ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →