Fila kojarzy się każdemu z marką odzieży sportowej. Marka postanowiła działać we włączaniu swoich klientów w aktywny sposób spędzania wolnego czasu, wprowadzając własne zegarki. Prowadzi też aktywne działania, by polepszyć zdrowie fizyczne swoich klientów, stąd proponują swoim klientom produkty wysokiej jakości, które ułatwiają zdobywanie kolejnych sportowych osiągnięć.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Fila

 1. Zegarek męski Fila Style Zegarek męski Fila Style
  Darmowa dostawa 24H
  -77%
  729,00 zł 169,00 zł

  Fila STYLE 38-198-003

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Fila Style Zegarek męski Fila Style
  Darmowa dostawa 24H
  -76%
  749,00 zł 179,00 zł

  Fila STYLE 38-162-302

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Fila Style Zegarek męski Fila Style
  Darmowa dostawa 24H
  -76%
  749,00 zł 179,00 zł

  Fila STYLE 38-162-106

  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek męski Fila Style Zegarek męski Fila Style
  Darmowa dostawa 24H
  -75%
  799,00 zł 199,00 zł

  Fila STYLE 38-162-102

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H

Nie musisz rezygnować ze sportu i designu. Jeśli cenisz zegarki sportowe najwyższej jakości, to zegarki Fila są właśnie dla Ciebie!

Fila - historia działalności

Początku tej marki należy szukać we Włoszech. W 1911 roku otwarto pierwszy sklep, w którym głównym asortymentem była odzież i sprzęt dla alpinistów. Szybko po otwarciu firma zyskała popularność najpierw we Włoszech, a następnie na całym świecie. Momentem przełomowym tej marki, było rozpoczęcie współpracy z projektantem Enrico Frachey'em, który stworzył kolekcje nie tylko dla alpinistów, lecz także dla tenisistów. Te drugie szybko zyskały popularność i były używane przez najbardziej utytułowanych gwiazd tenisa.

Zegarki Fila - liczne możliwości

Po wielu latach działalności marki, Fila rozszerzyła swoją działalność o zegarki. Tak samo jak odzież sportowa, również zegarki reprezentują dowód zaangażowania firmy w aktywizację swoich klientów. Spod ręki producentów wyszły cztery różne serie, które przeznaczone są dla różnych celów. Pierwsza z nich, FilaSmart, to nowoczesna seria inteligentnych opasek wykonanych z gumy wysokiej jakości, która zapewnia nie tylko pokazywanie godziny, ale również posiada licznik kroków i kalorii. Model ten łączy się ze smartfonem, dzięki czemu każdy klient będzie miał dostęp do swoich osiągnięć fizycznych.

Następna to Filactiv. Jest to kolekcja o dynamicznym designie i porządnej jakości. Solidna koperta została uwieńczona tu praktycznym szkiełkiem mineralnym Modele w tej serii wyposażono dodatkowo w datowniki dni tygodnia i miesiąca oraz timer. Są to zegarki idealne dla aktywnych mężczyzn. Najciekawsza wydaje się być seria FilaKids. Są to proste zegarki, które skierowane są dla dzieci. Poza wskazywaniem godziny, przydatną funkcją jest timer, który może być wykorzystywany podczas zabawy.

Ostatnią serią tej marki jest FilaStyle, która wyróżnia się bardziej streetwearowym charakterem. Za precyzyjny sposób pokazania godziny odpowiada w tej serii japoński mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Jest to propozycja na co dzień, dla osób ceniących sportowy styl.